ADATA’nın Yeni Hafıza Kartı Çok Dayanıklı! ADATA’nın Yeni Hafıza Kartı Çok Dayanıklı!
ADATA, yüksek dayanıklılığa sahip ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I hafıza kartlarının duyurusunu yaptı. ADATA’nın Yeni Hafıza Kartı Çok Dayanıklı!

ADATA, yüksek dayanıklılığa sahip ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I hafıza kartlarının duyurusunu yaptı. Araç içi kameralar, güvenlik sistemleri gibi sürekli kayıt ve tekrar yazma gerektiren sistemler için tasarlanan kart, V30 (Video Speed Class 30) hız sınıflandırmasına sahip ve saniyede minimum 30 MB yazma hızı sunuyor.

Binlerce saat kayıt

Yüksek kalitede NAND Flash yongalar kullanılarak üretilen Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I kartlar 40,000 saate kadar yüksek çözünürlüklü video kaydı yapabilecek şekilde tasarlandı. Ayrıca A23 (Application Performance Class 2) performans sertifikasına sahip olan kart, okumada minimum 4000 IOPS yazmada ise 2000 IOPS değerlerine sahip.

360 derece koruma

Bünyesinde hata düzeltme kodu teknolojisini barındıran bu kartlar, geniş bir yelpazedeki veri hatalarını tespit edip onarabiliyor. Sadece içeriden gelebilecek hasarlara değil, dışarıdaki tehlikelere karşı da koruma sunan hafıza kartı, 1 metre derinlikteki suda 30 dakika boyunca hasar görmeden kalabiliyor.

Şoklara karşı dayanıklı olan kart, X ışınları karşı korumada ISO7816-1 standardını karşılıyor. Statik elektrik yüklerine karşı da koruma sunan kart EMC IEC61000-4-2 standardının gerektirdiği tüm testleri başarıyla geçti. ADATA’nın yeni Premier Pro hafıza kartı modeli -25°C ila 85C° arasındaki sıcaklıklarda da çalışabiliyor.

Geniş kapasite

ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I hafıza kartı 32 GB ile 256 GB arasında değişen kapasite seçenekleriyle geliyor. Kartın Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı ise ileri bir tarihte açıklanacak.

Western Digital Dünyanın En Hızlı Sandisk UHS-I Hafıza Kartını Duyurdu