ASUS’dan GDDR6 Destekli Yeni GeForce GTX 1650 Ekran Kartları ASUS’dan GDDR6 Destekli Yeni GeForce GTX 1650 Ekran Kartları
ASUS, ROG Strix, TUF Gaming ve Phoenix serilerine eklenen yeni GeForce GTX 1650 GDDR6 ekran kartlarını duyurdu. ASUS’dan GDDR6 Destekli Yeni GeForce GTX 1650 Ekran Kartları

ASUS, ROG Strix, TUF Gaming ve Phoenix serilerine eklenen yeni GeForce GTX 1650 GDDR6 ekran kartlarını duyurdu. Yeni ekran kartları, orijinal GTX 1650’ye göre %50 daha fazla bellek bant genişliğine sahip yeni GDDR6 VRAM ile geliyor.

ROG Strix

ROG Strix ekran kartları kullanıcıların performansı istedikleri gibi kontrol etmesini sağlıyor. GPU Tweak yazılımı ince ayar yapma imkanı veriyor. Sıcaklıkları kontrol altında tutmak için, GPU’da oluşan ısı DircetCU II ısı borularıyla geniş soğutma bloğuna iletiliyor. Bu bölüm de iki adet Eksen Teknolojili fan ile soğutuluyor. ROG Strix ayrıca sağlamlığı artıran otomatik üretim süreci Auto-Extreme teknolojisi ile yerleştirilmiş bileşenlere sahip.

TUF Gaming

ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1650 GDDR6 kartlar da Auto-Extreme üretim sürecinden geçiyor. Kartlar, PCB’nin eğilmesini önleyen bir arka plakayla geliyor. Kartlarda ayrıca IP5X standartlarına uygun yağ kullanılan fanlar bulunuyor.

Phoenix

ASUS Phoenix ekran kartları kompakt tasarımda yüksek performans vaat ediyor ve küçük kasa seçenekleriyle uyum sağlıyor. Phoenix GeForce GTX 1650 GDDR6’da uzay ve havacılık sınıfı yağ kullanılan Eksen Teknolojili fanlar yer alıyor. Phoenix de Auto-Extreme teknolojisi ile üretilen kartlardan oluşuyor.

MSI RTX 2080 Super Gaming X Trio İncelemesi | Eski İşlemciyle Darboğaz Testi!