ASUS, ROG Crosshair VIII Impact’ın Başarısını Kutlamak İçin Yarışma Düzenliyor! ASUS, ROG Crosshair VIII Impact’ın Başarısını Kutlamak İçin Yarışma Düzenliyor!
ASUS Gamers Republic (ROG), ROG Crosshair VIII Impact'in 6 GHz bariyerini kıran iki yeni rekor kırdığını duyurdu. ASUS, ROG Crosshair VIII Impact’ın Başarısını Kutlamak İçin Yarışma Düzenliyor!

ASUS Gamers Republic (ROG), oyun anakartı ROG Crosshair VIII Impact’in, işlemci ve bellek frekansları için 6 GHz bariyerini kıran iki yeni rekor kırdığını duyurdu.

ROG, bu başarıyı kutlamak için bir kampanya hazırladı. Kampanyada tüm katılımcılara ROG Crosshair VIII Impact anakart veya AMD, InWin ve G.Skill’den birçok ödülden birini kazanma şansı veriliyor.

15 Kasım 2019 saat 17:00 itibarıyla başlayan “ROG Crossword Challenge”, oyuncuları bir kelime bulmacasını tamamlamak için ipuçlarını çözmeye davet ediyor. Ödüller, kurallar ve kapanış tarihi dahil tüm detaylar ROG Crossword Challenge sitesinde bulunabiliyor.

AMD Ryzen 9 3950X işlemcisinin piyasaya sürülmesinin ardından ASUS hız aşırtma takımı, işlemcinin saat hızını 6,003 MHz (6 GHz) seviyesine kadar zorlayabiliyordu. İşlemcinin standart saat hızı 3.5, boost hızı ise 4.7 GHz. Ayrıca ekip 16 çekirdekli bir işlemci için Geekbench 3 dünya rekorunu kırarak inanılmaz hızlar elde etti.

ASUS, 3. Nesil Ryzen Threadripper’ları Destekleyen Anakartlarını Duyurdu!