Corsair’den Yeni iCUE LS100 Akıllı Aydınlatma Sistemi Corsair’den Yeni iCUE LS100 Akıllı Aydınlatma Sistemi
Corsair, iCUE ekosisteminin yeni üyesi iCUE LS100 akıllı RGB aydınlatma sistemini tanıttı. Ayrıntılar haberimizde. Corsair’den Yeni iCUE LS100 Akıllı Aydınlatma Sistemi

Corsair, iCUE ekosisteminin yeni üyesi iCUE LS100 akıllı RGB aydınlatma sistemini tanıttı.

Bilgisayar ortamınızdaki senkronize RGB aydınlatma seçeneklerini genişleten iCUE LS100, özelleştirilebilir ışık profilleriyle geliyor. Sistem, oyun ve medya entegrasyonunun yanı sıra ses görselleştirmesi özelliğiyle odanızın atmosferine önemli bir katkı yapmayı amaçlıyor.

Video sinyallerini analiz edebilen LS100 sistemi, izlediğiniz ya da oynadığınız şeylere uygun renkleri ekranınızın kenarlarından çevresine doğru yayarak sağlam bir ambiyans oluşturuyor. Ses görselleştirme özelliği ise dinlediğiniz müziklerle LED şeritlerin rengini eşleştirebiliyor.

Aydınlatma sistemi iCUE yazılımıyla neredeyse sınırsız özelleştirme seçeneği sunuyor kullanıcılara. Yazılımla uyumlu oyunlar oynandığında ortaya çıkan renkler sizi oyun atmosferine iyice sokuyor.

Starter Kit her birinde 27 LED bulunan 2 adet 450 mm’lik ve her birinde 15 LED bulunan 2 adet 250 mm’lik şeritlerle geliyor. Böylece toplamda 84 adet adreslenebilir LED elde ediliyor. Ürünün Expansion Kit’i ise seçenekleri daha da artırıyor.

Corsair iCUE LS100 akıllı aydınlatma sistemi Corsair web mağazasında ve yetkili satıcılarda satışa çıktı.

Corsair’in Yeni iCue QL RGB Fanları Işıl Işıl!