Corsair Yeni ML Serisi Fanları Duyurdu Corsair Yeni ML Serisi Fanları Duyurdu
Dünyaca tanınan masaüstü sistemleri için parça üreticisi Corsair en yeni ML isimli yüksek performanslı soğutucu fan serisini duyurdu. Corsair Yeni ML Serisi Fanları Duyurdu

Dünyaca tanınan masaüstü sistemleri için parça üreticisi Corsair en yeni ML isimli yüksek performanslı soğutucu fan serisini duyurdu. ML serisinin göze çarpan ilk özelliği fan içerisindeki rotor’un manyetik olarak havada asılı tutulmuş olması. Bu sayede sürtünme etkisi en aza indirilerek hem daha uzun ömürlü hem de daha sessiz çalışması sağlanmış oluyor.

Yeni ML serisi fanlar ML, ML PRO ve ML PRO LED olarak üç farklı modele sahip. Her fan 120mm ve 140mm boyut seçeneğine sahip. Her model beyaz, kırmızı ve mavi renk seçeneği ile toplamda 10 farklı seçenek kullanıcıları bekliyor.

fragtist corsair ml 140Özellikler

  • Manyetik Havada Tutuş: Sürtünme en aza indirilerek en az ses, yüksek performans ve uzun ömür.
  • Özel Rotor Tasarımı: Yüksek statik basınç ve yüksek hava akımı arasında en iyi dengeyi sağlayarak en uygun performans.
  • Geniş Kontrol Aralığı: 120mm fanlar 400 ile 2000 RPM arasında değişen performans gösterirken 140mm fanlar en yüksek 2400 RPM hızına çıkabilmekte.
  • Farklı Renk Seçenekleri: Titreşim önleyici plastiğe monte edilmiş değiştirilebilir köşeler sayesinde bilgisayar kasası içerisinde istenilen renge sahip olma seçeneği.
  • LED: ML120 PRO LED ve ML140 PRO LED modelleri Kırmızı, Beyaz veya Mavi renkli rotor merkezinde bulunan parlak bir LED ile kasanın içini aydınlatabiliyorlar.

ML serisi fanların tavsiye edilen satış fiyatı ise sırasıyla ML120 için 34.99$, ML120 PRO için 24.99$ ve ML120 PRO LED serisi için 27.99$. Ayrıca ML140 için 39.99$, ML140 PRO için 28.99$ ve ML140 PRO LED serisi için 30.99$ olarak açıklanmış. Corsair ML serisi için birde açıklayıcı video yayımlamış.

İyi seyirler.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.