Kategoriler

Corsair’in Yeni Oyun Kasası Carbide SPEC-ALPHA Tanıtıldı

Oyunculara yönelik kasa geliştirmesinde önde gelen firmalardan Corsair Carbide serisinin yeni kasası SPEC-ALPHA’yı tanıttı.

Oyunseverler ile buluşacak olan mid-tower ebatlarındaki kasa üç farklı renk seçeneği ile birlikte gelecek. Corsair Carbide serisinin yeni modeli SPEC-ALPHA keskin köşelere sahip modern tasarımı ve led ışıklandırması sayesinde ilk bakışta tanınıyor.

Kasalar 120 mm iki ön led fanı ve bir adet arka fan, sahip oldukları üç farklı hız seçeneği ile etkili bir soğutma sistemine sahip olacak. Modern bir görünüşe sahip olacak olan kasalar, USB 3.0 desteği ve 4 SSD yuvası ile birlikte gelecek. Yan tarafında bulunan pencere sayesinde iç donanım rahatlıkça incelenebilecek. Ayrıca 240 mm radyatör desteği  ile birlikte sıvı soğutma seçeneğinden de yararlanmak mümkün olacak. Renk seçenekleri kırmızı/siyah, siyah/gri ve kırmızı/beyaz olarak mevcut. Kasanın özel tasarımı sayesinde hava akımı etkin bir şekilde CPU ve GPU‘nun ihtiyacı olan havayı almasına olanak sağlıyor. SPEC-ALPHA‘nın tavsiye edilen satış fiyatı 79.99$ olarak açıklanmış.

fragtist Carbide SPEC-ALPHA

Görüntülenmeler:
10
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber