Kingston’dan Yeni microSD ve SD Kart Ailesi: Canvas Select Plus Kingston’dan Yeni microSD ve SD Kart Ailesi: Canvas Select Plus
Kingston yeni Canvas Select Plus microSD ve SD kart serisini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. Kingston’dan Yeni microSD ve SD Kart Ailesi: Canvas Select Plus

Kingston yeni Canvas Select Plus microSD ve SD kart serisini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Kingston, orijinal Canvas Select kart serisini Canvas Select Plus’la değiştiriyor.

Kingston’ın Canvas Select Plus bellek kart serisi 512 GB’a varan kapasiteleriyle kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanıyor. Canvas Select Plus, yüksek kalitedeki içerikleri aktarırken Class 10 UHS-I hızlarını 100 MB/s‘ye kadar çıkararak daha hızlı uygulama yükleme, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar aktarma, tam uzunlukta HD videolar kaydetme ve düzenleme gibi ağır iş yükleri için ihtiyaç duyulan hızları sağlıyor.

Yeni Canvas Select Plus microSD kartı, hızlı uygulama açma ve yükleme işlemleri için A1 uygulama performans sınıfında tasarlanmış durumda. Ürün, Android cihazlar için optimize edilmiş. Yeni özelliği ile kullanıcılara yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve 4K video çekimi sağlayan kart, yoğun grafikli multimedyalar için yeterli hız ve depolama sunuyor.

Kingston’dan İki Yeni SSD: KC600 ve DC450R