Kategoriler

MSI, B450 MAX Tabanlı Yeni Anakartlarını Duyurdu

MSI, iki yeni B450 MAX tabanlı anakart duyurdu. Bunlar, B450 GAMING PRO CARBON MAX WIFI ve B450M BAZOOKA MAX WIFI modelleri.

MSI, iki yeni B450 MAX tabanlı anakart duyurdu. Bunlar, B450 GAMING PRO CARBON MAX WIFI ve B450M BAZOOKA MAX WIFI modelleri. Yeni MAX anakartlar 3. nesil Ryzen işlemciler için geliştiriliyor.

B450 GAMING PRO CARBON MAX WIFI

Ana akım oyunculara hitap eden GAMING PRO CARBON, MAX versiyonu ile 3. nesil Ryzen işlemcilere eşlik edecek.

Milyonlarca renk ve 17 farklı LED efekti ile Mystic Light, oyunculara RGB deneyiminlerini özelleştirme imkanı sunuyor. B450 GAMING PRO CARBON MAX WIFI ayrıca USB 3.2 Gen2 ile 10 Gb/sn’ye varan transfer hızları da sunuyor. Nahimic 3 ile gelen Audio Boost 4, kararlı bir ses deneyimi sunuyor.

B450 GAMING PRO CARBON MAX WIFI anakartta ayrıca 3. nesil Ryzen işlemciler ve M.2 cihazları için daha iyi soğutma sunan genişletilmiş heatsink tasarımı ve M.2 Shield bulunuyor. Flash BIOS düğmesi ise BIOS güncellemelerinizi yapmanıza olanak tanıyor.

ASUS ROG Zenith II Extreme Hız Aşırtma Rekoru Kırdı!

B450M BAZOOKA MAX WIFI

B450M BAZOOKA MAX WIFI, üzerinde WiFi çözümü ile gelen ilk Micro-ATX anakart olma özelliğini taşıyor.

Bu anakart ayrıca AMD 3.nesil Ryzen işlemciler için 32 MB BIOS ROM ve Click BIOS 5 ile geliyor. Ek olarak Turbo M.2 ve USB 3.2 Gen1 çözümleri de mevcut. Ses tarafındaysa Audio Boost bulunuyor. Anakart üzerine eklenen RGB konnektörleri arasında 2 adet JRGB ve 2 adet JRAINBOW pin çıkışları da mevcut.

ASUS, Oyuncular, Kurumlar ve Günlük Yaşam İçin Yeni Ürünler Tanıttı

Görüntülenmeler:
1
İlgili Kategoriler
Anakart · Donanım · Haber · Masaüstü · PC