Razer, yeni mousepad’i Acari’yi duyurdu. Razer, yeni mousepad’i Acari’yi duyurdu.
Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, 420×320 mm’lik cömert bir yüzey alanı içinde en yumuşak fare kayma ve maksimum hız için... Razer, yeni mousepad’i Acari’yi duyurdu.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, 420×320 mm’lik cömert bir yüzey alanı içinde en yumuşak fare kayma ve maksimum hız için tasarlanmış, ultra hızlı reaksiyon süreleri ve piksel mükemmeliyetinde doğruluk sağlayan ultra düşük sürtünmeli Acari fare altlığını duyurdu. Razer Acari, tam hareket özgürlüğü ve doğru fare takibi için geniş bir yüzey alanı ile hız ihtiyacını karşılayan ultra düşük sürtünmeli sert bir yüzeydir.

Eşsiz, dayanıklı Ultraviyole aktif bir nano boncuk yüzeyi kullanan Acari, dünya standartlarında statik ve dinamik sürtünme katsayılarıyla hassas piksel takibini garanti eder. Razer Acari, doğru, pürüzsüz fare takibi sağlamak ve tutarlı, sürüklenmeyen kaydırmalar sağlamak için, doğal cilt yağları ve toz gibi tutucu maddelerin birikmesini azaltmak için nano boncuk katmanının üstünde oleofobik bir yüzey kullanır.

Bu alan da güvenli, kaymaz bir tabana sahip, akışkan, pürüzsüz bir kayma yüzeyi oluşturmak için dokulu bir kauçuk arkalıklı polikarbonat bir göbeğe yapıştırılmıştır. Yeni Razer Acari hakkında daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: https://www.razer.com/gaming-mouse-mats/razer-acari

SATIŞ ZAMANI: 6, Ağustos 2020
SATIŞ YERİ: Razer.com ve yetkili satıcılarda
FİYAT: 59.99 $/ 69.99 €Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.