Tek klavyeyle her şeyi kontrol edin | Logitech MX Keys İncelemesi Tek klavyeyle her şeyi kontrol edin | Logitech MX Keys İncelemesi

Tek klavyeyle her şeyi kontrol edin | Logitech MX Keys İncelemesi

DonanımDonanım İncelemeEkipmanİncelemelerKlavyeVideo 2 Haziran 2020 10:53 Burak Akmenek

Tablete, PC'den MAC'e kadar envai çeşit cihaza bağlayabilme imkanına sahip oluyoruz. Tek klavyeyle her şeyi kontrol edin | Logitech MX Keys İncelemesi

Logitech MX Keys, oldukça iyi tasarlanmış, çok yönlü bir klavye. Diğer markaların yazım klavyeleriyle kıyasladığınızda daha fazla premium hissettiren ve harika görünen şık bir tasarıma sahip. Hızlı yazma konusunda size yardımcı olurken, girintili tuşları sayesinde yazım hatalarını minimumda tutmanızı sağlıyor. Özelleştirme seçenekleri bakımından çeşitlilik sunmasa da fonksiyon tuşu aracılığı ile tıpkı notebooklarda olduğu gibi çeşitli Windows özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Eğim ayarı mümkün olmayan klavye masanızın üzerinde sabit bir pozisyonda durmak zorunda ancak mevcut açı kesinlikle ergonomi açısından en optimum pozisyona ayarlanmış durumda.

MX Keys’in en dikkat çekici yönü; Bluetooth desteğine sahip olması ve bu sayede telefondan, tablete, PC’den MAC’e kadar envai çeşit cihaza bağlayabilme imkanına sahip oluyoruz. Öte yandan aynı anda 3 cihaza kadar bağlantıyı da mümkün kılan bu MX Keys, böylece profesyonel iş için farklı kategorilerde ki cihazları aynı zamanda kontrol etme ihtiyacı duyan kişiler için mükemmel bir seçenek haline geliyor.

Tüm bu detaylara daha yakından bakmak için, sizleri videoya davet edelim… 🙂

İyi seyirler.

FRAGTİST DEĞERLENDİRME

7.8 / 10Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.