TP-Link’ten Yeni Hibrid-Mesh WiFi Sistemi TP-Link’ten Yeni Hibrid-Mesh WiFi Sistemi
TP-Link, yeni hibrid Mesh WiFi sistemi olan Deco P9’u duyurdu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. TP-Link’ten Yeni Hibrid-Mesh WiFi Sistemi

TP-Link, yeni hibrid Mesh WiFi sistemi olan Deco P9’u duyurdu.

Mesh WiFi ile powerline teknolojisini birleştiren hibrid bir ürün olan Deco P9, özellikle kalın duvar gibi WiFi sinyallerini engelleyen unsurlara sahip geniş evler için ideal.

Deco P9, elektrik hattını internet hattı haline getirmeyi sağlayan powerline teknolojisi sayesinde Mesh WiFi ağını priz olan her noktaya, duvar, mesafe sorunu olmadan taşımayı sağlıyor. Yeni sistemle AC1200 Mesh WiFi gücüne ek olarak powerline teknolojisi ile AV1000 bağlantı hızı da ekleniyor.

Deco P9, hibrid sistem yardımıyla 560 metrekare kapsama alanına sahip, çift bant destekli bir WiFi ağı kurmayı sağlıyor. Deco Mesh sistemleri ile 100 cihaza kadar sorunsuz WiFi desteği sunan bir ağ oluşturuluyor.

Deco P9, 802.11ac teknolojisine sahip ve bu nedenle hızlı, güçlü bir ağ oluşturuyor. Günümüz evlerinde WiFi ağının güçlü olması kadar güvenli olması da önemli olduğundan Deco P9, güvenlik özellikleri ile de donatılmış bir sistem. Güçlü Ebeveyn Kontrolleri, çocukları internette güvenli tutabilmek için gerekli denetimleri yapmayı sağlıyor. Basit, sezgisel ve kolay yönetilen bu denetimlerle anne-babalar kullanıcı profilleri, filtreler, zaman sınırlamaları, rapor alma ve WiFi’ı tamamen askıya alma gibi işlemleri yapabiliyorlar.

Tüm Deco modelleriyle uyumlu olan Deco P9, son derece kolay kurulup yönetiliyor. TP-Link’in iOS ve Android destekli ücretsiz Deco uygulaması sayesinde her yerden ve her zaman ağ ve bağlı cihazlar denetlenebiliyor. Ayrıca Amazon Alexa destekli olan ürünü basit sesli komutlarla yönetmek de mümkün.

Üç birimden oluşan Deco P9, Ocak ayında Türkiye’de KDV dahil 327$ fiyatla satışa sunulacak.

Keenetic’ten Kablosuz MESH Devrimi!