Kategoriler

XPG Yeni PC Bileşenlerini Türkiye’de Satışa Sundu

XPG’nin geçtiğimiz ay CES 2020 kapsamında sergilediği bazı PC bileşenleri ülkemizde satışa sunuldu. Ayrıntılar haberimizde.

ADATA, XPG markasıyla oyunculara ürünler sunmaya devam ediyor. Firmanın geçtiğimiz ay CES kapsamında sergilediği PC bileşenleri ülkemizde satışa sunuldu.

XPG INVADER

XPG INVADER modüler yapısı sayesine kendi sistemini toplamak isteyen kullanıcılar için ideal. Ayrıca tamamen temperli camdan oluşan sol yüzüyle, sergilemeye uygun bir ortam da yaratıyor. Siyah renkli INVADER, sade bir tasarıma sahip. Kasanın ön yüzünde alt tarafta yer alan RGB aydınlatma ise ortama renklilik katıyor.

Cooler Master’dan İki Yeni Kasa: MasterBox TD500 Mesh & Mesh White

XPG INVADER, alet gerektirmeden kuruluma imkân veriyor. Kasa; hava akışını maksimize eden iç tasarımı, mıknatıslı toz filtreleri, kablo kanalları gibi detaylarla öne çıkıyor. Geniş bir iç alana sahip kasanın ön kısmına 360 mm, üst kısmına ise 240 mm büyüklüğünde radyatör takmak mümkün.

XPG INVADER oyuncu kasası 499 TL’den başlayan fiyatlarla çevrimiçi mağazalarda yerini aldı.

XPG LEVANTE

Soğutmanın önemi günden güne artıyor. XPG’nin bu konudaki çözümü ise Asetek ile işbirliği içinde oluşturduğu LEVANTE sıvı soğutma sistemi. Geniş bir bakır soğutma bloku, 240 mm uzunluğunda alüminyum radyatör ve 120 mm’lik RGB aydınlatmalı iki adet fandan oluşan ürün, son derece sessiz çalışıyor.

ASUS’dan ROG Strix, TUF Gaming ve Dual Radeon RX 5600 XT Ekran Kartları

Geniş bir soğutma alanı sunan ve ısı aktarım verimliliğini artırmak üzere 0,15 mm genişlikte mikro kanalları olan bakır bir levhaya sahip LEVANTE ile sistem ısısı yüzünden performans düşüşü yaşanmıyor. Ayrıca üzerinde 24 adet ARGB LED bulunan fanların aydınlatma efektleri XPG PRIME ARGB denetleyici ile kontrol edilebiliyor.

XPG LEVANTE’yi 799 TL’den başlayan fiyatlarla edinmek mümkün.

XPG CORE REACTOR

Japon malı kapasitörler kullanılarak üretilen XPG CORE REACTOR güç kaynağı kullanıcılara verimlilik sunuyor. 80 Plus Gold sertifikasına sahip olan ürün %50 yükte %90 verim sunabiliyor. Farklı ihtiyaçlar için 650W ve 750W seçenekleri bulunan ürünün akıllı fan teknolojisi, güç kaynağı fanının yük arttıkça hızlanmasını sağlıyor ve böylece sessiz bir çalışma sunuyor.

Modüler bir tasarımı olan CORE REACTOR PSU kasa içinde oluşan kablo kalabalığını önlüyor. Yapımında yüksek kaliteli kapasitörler kullanılan ürün, Yüksek Akım Koruması, Yüksek Gerilim Koruması, Kısa Devre Koruması gibi güvenlik mekanizmalarına sahip.

10 yıllık garantiyle birlikte gelen XPG CORE REACTOR’ı 769 TL’den başlayan fiyatlarla çevrimiçi mağazalardan satın almak mümkün.

XPG EMIX H30 ve SOLOX F30 İncelemesi

Görüntülenmeler:
16
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Diğer · Donanım · Güç kaynağı · Haber · Kasa · Masaüstü · PC