Yeni Taşınabilir SSD ADATA SC685 Duyuruldu! Yeni Taşınabilir SSD ADATA SC685 Duyuruldu!
Yeni taşınabilir SSD modeli ADATA SC685 duyuruldu. İnce ve hafif olan ürün, ufak boyutuyla yüksek depolama ve veri aktarımı sunuyor. Yeni Taşınabilir SSD ADATA SC685 Duyuruldu!

Yeni taşınabilir SSD modeli ADATA SC685 duyuruldu. İnce ve hafif olan ürün, ufak boyutuyla yüksek depolama ve veri aktarımı sunuyor.

35 gram ağırlığında olan SC685 taşınabilir SSD, 9,5 milimetrelik kalınlığıyla akıllı telefonlarla yarışacak incelikte. Kolayca her yere taşınabilecek olan ürün yüksek depolama alanı sunuyor. 250 GB’tan 2 TB’a kadar değişen kapasite seçenekleri bulunan ürün, saniyede 530 MB’a kadar okuma ve 460 MB’a kadar yazma hızına ulaşabiliyor.

Üzerinde USB-C bağlantı noktası bulunan SC685 harici SSD yüksek veri aktarım hızı sunuyor. Windows, MacOS ve Android uyumlu olan ürün herhangi bir kurulum gerektirmeden farklı platformlar ve cihazlar arasında dosya transferine imkân veriyor. Konsollarla da uyumlu olan ürün sayesinde konsol oyuncuları çok daha kısa yükleme süreleri elde edebiliyor.

3 yıllık garantiyle birlikte gelen ADATA SC685’in fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi gibi detaylar ileri bir tarihte açıklanacak.

ADATA’dan İşletmeler İçin IM2P33E8 PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD