Zyxel’den Yeni Dual Band AC1200 LTE Modem/Router Zyxel’den Yeni Dual Band AC1200 LTE Modem/Router
Yeni LTE cihazı, ADSL, fiber veya kablolu TV gibi karasal hatların bulunmadığı lokasyonlarda 4,5G internet erişimi sağlıyor. Zyxel’den Yeni Dual Band AC1200 LTE Modem/Router

Zyxel, LTE3316 model modem/router’ı pazara sundu. Yeni LTE cihazı, ADSL, fiber veya kablolu TV gibi karasal hatların bulunmadığı lokasyonlarda 4,5G internet erişimi sağlıyor. Zyxel’in yeni 4,5G modem/router’ı LTE3316, 300 Mbps indirme (DL), 50 Mbps (UL) veri gönderme kapasitesi ile geliyor.

Alternatif çözüm olarak devreye girebilen ve 4,5G LTE yedek internet bağlantısı sağlamak için kullanılabilen LTE3316, köprü (bridge) ve yönlendirici (router) modları ile her türlü cihaz veya ağ geçidi ile entegre çalışabiliyor.

LTE modem/router’lar, kablolu internet bağlantısının olmadığı yerlerde herhangi bir SIM kart üzerinden sabit telefon hattına ihtiyaç duymadan yüksek hızda internet sunabiliyor. LTE3316, mikro USB güç bağlantı noktasından aldığı enerji ile mobil olarak çalışabiliyor.

LTE3316 ile Netflix üzerinden dizilerinizi rahatlıkla izleyebilir, 4K çözünürlüklü videoları seyredebilir, oynadığınız oyunların canlı yayınlarını arkadaşlarınızla paylaşabilir ve yüksek boyutlu dosyaları transfer edebilirsiniz. LTE router’ınızın aile koruması modunu aktif hale getirerek güvenli internet ortamı yaratabildiğiniz gibi misafir ağları da oluşturabilirsiniz.

Ağ cihazlarıyla entegrasyon

LTE3316, kurumsal şirketlerde kullanım için köprü (bridge) ve yönlendirici (router) modu ile geliyor. Böylece, ürünün iş uygulamalarında yerleşik yönlendirme (router) işlevlerinden faydalanabilirken, köprü (bridge) modu ile de Wi-Fi erişim imkanı elde ediliyor.

TP-Link’ten Yeni LiteWave Switch Modelleri!

Dual bant desteği

Zyxel LTE3316, kablolu hatlardaki herhangi bir internet kesintisi anında mobil operatör üzerinden internet erişiminizin devreye alınmasına olanak tanıyor. LTE3316, maksimum 32 cihaza internet paylaşımı sağlayabiliyor.

Zyxel’in yeni modem/router’ı, AC1200 teknolojisi destekli dual bant özelliği ile Wi-Fi deneyimi için hem 2,4 GHz hem de 5 GHz bağlantı seçeneği sunabiliyor. Tak ve çalıştır özelliği, Web GUI sihirbazı ve LTE Ally uygulaması sayesinde Zyxel LTE3316, akıllı telefon veya tablet üzerinden de yönetilebiliyor.

Sesli arama

LTE3316, entegre ses desteği sayesinde VoLTE aramalarına veya yüksek kaliteli CSFB aramalarına imkan tanıyor.

Kablosuz İletişimde Keenetic ile Fark Yaratan Performans!