Dönüştürülebilir 2’si 1 Arada Acer Chromebook Spin 311, İlk Kez Son Kullanıcılar için Satışa Sunuldu Dönüştürülebilir 2’si 1 Arada Acer Chromebook Spin 311, İlk Kez Son Kullanıcılar için Satışa Sunuldu
(Haber Bülteni) Ultra taşınabilir Acer Chromebook Spin 311; özellikle çocuklu ailelerin ve üniversite öğrencilerinin günlük işlerinde ve tüm derslerinde rahatlıkla kullanabileceği bir dizüstü bilgisayar.... Dönüştürülebilir 2’si 1 Arada Acer Chromebook Spin 311, İlk Kez Son Kullanıcılar için Satışa Sunuldu

(Haber Bülteni)

Ultra taşınabilir Acer Chromebook Spin 311; özellikle çocuklu ailelerin ve üniversite öğrencilerinin günlük işlerinde ve tüm derslerinde rahatlıkla kullanabileceği bir dizüstü bilgisayar. 360 derecelik dönüştürülebilir modları ile eğlence ve üretkenlik açısından kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bu 2’si 1 arada Chromebook, gelişmiş yazma deneyimi, uzun pil ömrü ve en yeni bağlantı seçenekleri ile dikkat çekiyor. Acer, ilk kez Chromebook Spin 311’i bir perakende satış noktasından son kullanıcılara satışa sunuyor.

Acer’ın geniş Chromebook serisinin dönüştürülebilir modları ve ultra taşınabilirlik özelliği ile öne çıkan modeli Chromebook Spin 311, hareket halindeyken bile performanstan ödün vermeden kullanabileceğiniz bir dizüstü bilgisayar. Cihazın işlemcisi, işte, evde veya özel projeler üzerinde çalışan kullanıcıların görevler arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasını sağlıyor. Günlük işlerin üstesinden gelmek için tasarlanan cihaz, eğlence ve üretkenlik açısından kullanıcıların hayatını kolaylaştıran dönüştürülebilir kullanım modları ile fark yaratıyor.

Dönüştürülebilir Modlar

Bir A4 kağıttan daha küçük olan Chromebook’un bu modeli, dikey ekran, çadır veya tablet oluşturmak için herhangi bir açıya döndürmenize olanak tanıyan çok yönlü 360 derece menteşesi sayesinde, ihtiyacınız olan her şeye kolayca dönüşüyor. Chromebook’un dokunmatik HD ekranı, yüz yüze sohbetleri ve video konferans deneyimlerini geliştiren, HDR görüntülemeyi destekleyen geniş açılı bir Web kamerası içeriyor.

Şık ve kompakt tasarımı ile dikkat çeken Chromebook, yalnızca 1 kg ağırlığında. Cihazın 11 inçlik IPS teknolojili dokunmatik ekranı görüntüleri vurgulayan dar çerçeveleri ile dikkat çekiyor. Sevdiğiniz her şeyi ayrıntılı ve doygun renklerle tüm netliğiyle izleme imkanı sunuyor. 2’si 1 arada Chromebook, 15 saate varan bir pil ömrü ile geliyor. Bu sayede gün boyunca çalışmak mümkün.

 
Gelişmiş Klavye ve Chrome OS İşletiim Sistemi

Daha hızlı önyükleme süreleri, kullanımı kolay ara yüzü ve dahili kötü amaçlı yazılım koruması ile üretkenliği üst seviyeye taşıyan Acer Chromebook Spin 311’in içbükey şekilli tuş başlıklarına sahip ergonomik tasarımlı klavyesi, daha rahat bir yazma deneyimi sağlıyor. Yeterli tuş hareket mesafesine sahip bu klavye ile kullanıcılar sadece daha hızlı çalışmakla kalmayıp aynı zamanda iş yaparken yazım hatalarını minimuma indirebiliyor. Acer Chromebook Spin 311, ayrıca tam işlevli USB-C bağlantı noktası ve Bluetooth 4.2’ye sahip 802.11ac Wi-Fi ile aynı anda birden fazla cihaza bağlanmayı mümkün kılıyor.

Acer Chromebook Spin 311, yetenekli işletim sistemi Chrome OS ile geliyor. Google tarafından hızlı, güvenli ve kolay kullanılabilmek için tasarlanan bir işletim sistemi olan Chrome OS, favori Google servisleriniz ve Google Play Store’daki sayısız içeriği deneyimlemenin en iyi yolunu sunuyor. Bulut öncelikli bir işletim sistemi olan Chrome OS ile ana işler, geleneksel işletim sistemlerinin aksine web tarayıcı ile gerçekleştiriliyor. İşletim sistemi ayrıca bugün işlerimizi yaparken kullandığımız mobil uygulamaları da destekliyor. Acer Chromebook Spin 311 kullanıcıları, üretkenlik, yaratıcılık ve çok daha fazlası için Chrome OS’nin sunduğu tüm bu avantajlardan yararlanabiliyor.

Acer Chromebook Spin 311 dizüstü bilgisayar, Türkiye’de 5.750 TL fiyatla satılıyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.