DOTA 2 Eşyaları Artık Kinguin’de DOTA 2 Eşyaları Artık Kinguin’de
Binlerce oyunu ve CS:GO skini’ni cazip fiyatlarla sunan Kinguin, artık DOTA 2 eşyaları için de oyunseverlerin tek adresi olacak. DOTA 2 Eşyaları Artık Kinguin’de

Kinguin, sunduğu binlerce oyuna ve oyun içi eşyaya DOTA 2 eşyalarını da ekledi. Oyun dünyasının en popüler moba’larından biri olan DOTA 2’ye ait eşyalar bundan böyle cazip fiyatlarla Kinguin’de olacak.

Kinguin kataloğuna yalnızca oyunun eşyalarını eklemekle kalmamış, oyuna ait skin’ler de bundan böyle skins.kinguin.net adresi üzerinden Kinguin’de satılacak. Ayrıca bugün itibariyle Frankfurt’ta başlayacak ESL One şerefine özel olarak hazırlanmış bir ESL One Frankfurt paketi de kullanıcıları bekliyor. Daha önce sadece CS:GO skin’leri satan Kinguin, bu hamlesiyle e-spor hayranlarını mutlu etme misyonunu ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor.

Hâlihazırda sunulan eşya çeşitleri zaman içerisinde daha da artacak. Elbette Kinguin’in mağazasına ekleyeceği son oyun da DOTA 2 olmayacak. Son zamanlarda kullanıcılarına daha fazla kulak veren ve onların ihtiyaçlarını karşılamaya daha fazla yoğunlaşan Kinguin’in, kullanıcıları için ne tür sürprizler hazırladığını ancak tahmin edebiliriz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.