Dövüş Sanatları MMO’su Swordsman Gelişiyor Dövüş Sanatları MMO’su Swordsman Gelişiyor
Perfect World Entertainment’ın popüler dövüş sanatları MMO’su Swordsman tehlikeli yeni bölgeler, ölümcül zindanlar ve rekabeti körükleyen PvP seçenekleriyle genişliyor. Swordsman ücretsiz oynanabilen, dövüş sanatları... Dövüş Sanatları MMO’su Swordsman Gelişiyor

Perfect World Entertainment’ın popüler dövüş sanatları MMO’su Swordsman tehlikeli yeni bölgeler, ölümcül zindanlar ve rekabeti körükleyen PvP seçenekleriyle genişliyor.

Swordsman ücretsiz oynanabilen, dövüş sanatları ve Wuxia temalı bir MMORPG. Oyun, yazar Louis Cha’nın bol ödüllü Wuxia romanlarından esinlenerek yaratılmış zengin bir evrende geçer.

Jianghu’nun engebeli çölleri ve ıssız bozkırlarında geçen Gilded Wasteland’da oyuncular, kötülük timsali Eminence School ile son kalesinde kapışabilecekler. Yeni hikaye anlatımları, ayak basılmamış savaş alanları ve yeteneğinizi zorlayacak PvP modlarıyla yepyeni ve son derece tehlikeli instance’lar dövüş sanatları temalı bu popüler RPG’de oyuncularla buluşacak. Swordsman: Gilded Wasteland oyuncuları Kadim Çin’in yemyeşil ortamlarından alıp Ping Liang, Dukhan ve Shadow Mountain Plains’in kurak bölgelerine götürüyor; oyunculara yeni instance ve zindanlarda savaşmaları için meydan okuyor. Ek olarak, yeni PvP fırsatları sayesinde guild savaşlarına ve arena kapışmalarına yeni oynanış seçenekleri geliyor. Bunlar arasında deathmatch savaşları ve klasik oyun modlarına dövüş sanatlarına dair yeni bir soluk getiren Capture the Lion modu da var.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.