Driveclub, PlayStation 4’de Ne Kadar Yer Kaplayacak? Driveclub, PlayStation 4’de Ne Kadar Yer Kaplayacak?
Evolution Studios’un geliştirdiği, PlayStation 4’ün özel yarış oyunu Driveclub’ın Playstation 4’de ne kadar yer kaplayacağı belli oldu. PlayStation 4‘ün lansmanında çıkış oyunu olarak tanıtılan... Driveclub, PlayStation 4’de Ne Kadar Yer Kaplayacak?

Evolution Studios’un geliştirdiği, PlayStation 4’ün özel yarış oyunu Driveclub’ın Playstation 4’de ne kadar yer kaplayacağı belli oldu.

PlayStation 4‘ün lansmanında çıkış oyunu olarak tanıtılan yarış oyunu Driveclub, yeteri kadar gerçekçi olmadığı için oyunun geliştirici stüdyosu Evolution Stuidos tarafından ertelenmişti. Yaklaşık bir yıllık bir ertelemeye giden Driveclub, bir aydan kısa bir süre içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

7 Ekim‘de PlayStation 4’e özel olarak çıkacak olan oyun hakkında geçtiğimiz gün DLC paketleri hakkında bilgi gelmişti. 25$’lık bir season pass fiyatına sahip olan oyunun bugün gelen bilgisi ise konsolda kaplayacağı boyutu oldu. 500 GB’lık depolama kapasitesine sahip olan PlayStation 4’te, oyunu oynamak için 17 GB indirmek gerektiği, oyunun yönetmeni Paul Rustchynsky tarafından Twitter üzerinden açıklandı. 17 GB’a sıkıştırılan oyun Ekim ayında PS Plus üyelerine ücretsiz olarak dağıtılacak.

Çıkışına yakın bir tarihte ön yüklemeye açılacak olan oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.