DriveClub Takipçilerine Çok Özel Bir Sürprizimiz Var! DriveClub Takipçilerine Çok Özel Bir Sürprizimiz Var!
Sizin için çok özel bir sürprizimiz var! Takipte kalınız! Hem hikaye moduna hem de çoklu oyunculu moda odaklanacak olan yarış oyunumuz Driveclub, 8 Ekim... DriveClub Takipçilerine Çok Özel Bir Sürprizimiz Var!

Sizin için çok özel bir sürprizimiz var! Takipte kalınız!

Hem hikaye moduna hem de çoklu oyunculu moda odaklanacak olan yarış oyunumuz Driveclub, 8 Ekim tarihinde oyun dünyasına adım atacak.

PS4 platformuna özel olarak geliştirilen Driveclub, Evolution Studios ve Sony’nin son projelerinden biri. In-house engine teknolojisini gözler önüne serecek olan Driveclub, Fragtist’e özel bir içerikle karşınızda olacak.

İşte Fragtist’in sizler için hazırlayacağı özel sürprizlerden sadece biri. Linki  takip ederek ilk ipucuna ulaşabilirsiniz (:Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.