Kategoriler

Dünyanın En Hızlı Oyuncu Faresi: Logitech G402

Logitech, oyuncu farelerine bir yenisini ekliyor. “Dünyanın en hızlı oyuncu faresi!” sloganıyla lanse edilen yeni Logitech G402 Hyperion Fury tanıtıldı.

Hyperion Fury, 32bit ARM işlemci gücü sayesinde saniyede 12 metrenin üstünde hatasız tarama yapmasını sağlayan özel Fusion Engine ve Delta Zero sensör teknolojileriyle göz dolduruyor.

Farenin daha çok FPS oyuncular düşünülerek hazırlandığını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, fare hakkında şu açıklamalarda bulundu: “Üç yıllık yoğun Ar-Ge çalışmalarının ardından geliştirilen üstün özellikli Logitech G402 Hyperion Fury istisnasız dünyanın en hızlı oyun mouse’u. Oyunseverlere bu teknolojiyi sunmaktan gurur duyuyoruz. FPS oyuncuları için en hızlı ve uygun oyun mouse’u olan G402, hafif tasarımı, Fusion Engine özelliği ve hassasiyeti ile daha hızlı ve şiddetli vuruşlar yapabilmenizi ve bu sayede tüm savaşları kazanabilmenizi sağlayacak.

Hyperion Fury’nin sahip olduğu ileri seviyedeki optik sensör teknolojisi, ivme ölçer ve denge çarkı da, tarama hızı ve verimliliğini artırıyor. 240DPI – 4000DPI arası değişen DPI değerleri arasında kolaylıkla geçiş yapmak mümkün.

Üzerinde bulunan 8 adet tuşu Logitech Gaming Software ile dilediğimiz gibi programlayabildiğimiz farenin gecikme oranı ise 1ms.

Gelecek ay içerisinde raflarda yerini alacak olan fare, 169TL’lik bir fiyat etiketine sahip olacak.