Dying Light’ın Battle Royale Sürümü Bad Blood Steam’de Erken Erişimde! Dying Light’ın Battle Royale Sürümü Bad Blood Steam’de Erken Erişimde!
Techland, zombili hayatta kalma oyunu Dying Light'ın battle royale sürümü Bad Blood'ı Steam'de erken erişime getirdi. Dying Light’ın Battle Royale Sürümü Bad Blood Steam’de Erken Erişimde!

Techland, zombili hayatta kalma oyunu Dying Light’ın battle royale sürümü Bad Blood’ı Steam’de erken erişime getirdi.

Diğer kalabalık battle royale oyunlarından farklı olarak haritaya 12 kişiyi bırakan Bad Blood’da amaç zombilerden yeterince kan örneği alıp helikoptere binebilmek. Tabii ki helikoptere yalnızca bir kişi binebileceği için diğer oyuncuları da devre dışı bırakmak şart. Tüm bunları Dying Light’ın kendine özgü parkur oynanışıyla birleştirdiğimizde de umut vaat eden bir battle royale deneyimi oluyor elimizde.

Ne zaman tam sürüme geçeceği henüz belli olmayan oyun, şimdilik Kurucu Paketi (Founder’s Pack) ile alınabiliyor. Bu pakete dahil olanlar ise şöyle:

  • Dying Light: Bad Blood (oyun)
  • Özel Altın Kurucu Maskesi
  • 3 özel Efsanevi silah görünümü: Altın Boğazkesen (kama), Altın Kemiksatır (pala) ve Altın Kafatasıkıran (kriket sopası). 
  • Oyun dükkânında harcanabilecek 1000 Blood doları (oyun içi para birimi)
  • 3 aya yayılmış 3 özel Efsanevi görünüm

Oyun erken erişimden çıktığı zaman PC’nin yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında da oynanabilir olacak.

Fortnite’ın Monopoly Sürümü Geliyor!