E3 2015 Fuarının Oyun Listesi E3 2015 Fuarının Oyun Listesi
E3 bu yıl birbirinden etkileyici oyunları misafir edecek. İşte E3 2015 katılımcıları. E3 2015 Fuarının Oyun Listesi

Her yıl yüzlerce katılımcısı ve birçok oyun firmasının da katılımıyla gerçekleşen oyun fuarı E3 (Electronic Entertainment Expo), bu yıl birbirinden özel misafirleriyle tekrar oyun gündeminin en tepesine oturmaya kararlı.

E3 2015 için duyurular yapılmaya devam ediyor ve daha da devamı gelecek. Birbirinden farklı ve ilginç bilgilerin yanında, mutlaka içimizi kıpır kıpır edecek yeni oyunlar da kendisini E3 2015’te gösterecek. Şimdilik elimizdeki liste aşağıdakilerden ibaret. Ancak unutmamak gerek ki bu listedeki bazı isimler onaylanmış değil. Umuyoruz ki listenin tamamını fuarda görebiliriz.

Advent
2K Games sessizliğini korumaya devam ediyor ancak Advent isimli bir oyun çoktan listeye sızdı bile. Bilim kurgu öğelerini öne çıkartmak isteyen firma, bu oyunla ilgili birkaç detayı bizden esirgemeyecektir.

Ancestors: The Humankind Odyssey
Oyun, aksiyon türünde piyasaya çıkacak. Çıkışı 2016 olarak düşünülüyor. Geliştirici ve yayıncı isim ise Panache Digital Games.

Armikrog
Pencil Test Studios’un macera oyunu, PC platformlarında çıkış yapacak.

Assassin’s Creed Syndicate

Batman: Arkham Knight

Battleborn (Onaylandı)
Biraz FPS, biraz da MOBA. İki türü bir araya getiren Battleborn, E3 2015’in öne çıka oyunlarından biri olacak. Borderlands ile kıyaslansa bile konspet olarak oldukça farklı olan oyunumuz, Xbox One, PS4 ve PC platformlarında çıkış yapacak.

BattleCry
Aksiyon türünde piyasaya çıkacak olan oyunumuz, PC platformlarında görülecek. Geliştiren ekip BattleCry Studios. Yayıncı ekip ise Bethesda Softworks. Oyun free-to-play multiplayer aksiyon başlığı altında anılıyor ve Bethesda, oyunun 32 kişiyle aynı anda savaşabileceğimizin detayını verdi.

Below
Indie oyunlarla arası iyi olanlar için görülecek ola oyunumuz Below, macera türünde piyasaya çıkacak.

Broforce
2D Shooter özelliğiyle öne çıkan oyun, kötülüğe karşı olan savaşı konu alıyor. Geliştirici ekip Free Lives, yayıncı ise Devolver Digital.

Call of Duty: Black Ops III (Onaylandı)

Crackdown
Xbox One platformuna özel olarak geliştirilen oyun, co-op olarak oynanabilecek.

Destiny Expansion
House of Wolves’la birlikte sevgili Bungie, E3 2015’e daha fazlasını sunmak istiyor. Yeni içerikte daha büyük içeriklerle karşımıza çıkacağını umut ediyoruz.

Deus Ex: Mankind Divided

Disney Infinity 3.0

Divinity: Original Sin Enhanced Edition(Onaylandı)

Tom Clancy’s The Division (Onaylandı)
E3 2013’ten beri gözleirmiz yollarda kaldı. Umuyoruz ki E3 2015’te daha fazlasını görebileceğiz. Oyun, açık dünya öğelerine sahip bir shooter, hatta biraz da MMO ile harmanlanmış durumda.

Doom (Onaylandı)
Bethesda’nın büyük planları var. Bu durum, gün gibi ortada. iD Software’in geliştirdiği oyun shooter özelliğine sahip. Tam olarak çıkışı belli değil. Ancak her şeye rağmen eski oyuncuları heyecanlandıracak kadar önemli. Bakalım E3 2015’te ne gibi detaylarla karşılacağız.

Etrian Odyssey 2 Untold: The Fafnir Knight
Atlus’un aksiyon oyunu, bu yaz aylarında piyasaya çıkacak. Oyun, 3DS kullanıcıları için geliştiriliyor.

Everybody’s Gone to the Rapture
PS4 platformlarına çıkış yapacak olan macera oyunu, The Chinese Room tarafından geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil. Hikayemiz İngiltere’nin ufak bir köyünde geçiyor. Burada insanlar, avlanıyorlar ve hayatta kalmak için çiftçilik yapıyorlar.

Fable Legends
Xbox One platformlarında çıkış yapacak olan aksiyon oyunumuz, Lionhead Studios tarafından geliştiriliyor. Oyun cross-platform özelliği taşıyor.

Fallout 4 (Umut etmeye devam)
Liste oldukça uzun ama hiçbiri Fallout 4 kadar heyecan yaratmıyor. Tamam, bu belki biraz kişisel oldu ama kabul edelim, Fallout 4 gerçekten E3 2015’te yer alsa, yer yerinden oynamaz mı? Oynar oynar.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.