E3 2017’de Ağzımızı Sulandıracak Oyunlar E3 2017’de Ağzımızı Sulandıracak Oyunlar
E3 2017 hızla yaklaşırken, oyuncular da heyecanla bekledikleri oyunlarla ilgili bu fuarda daha çok detay görmek istiyor. E3 2017’de Ağzımızı Sulandıracak Oyunlar

E3 2017 hızla yaklaşırken, oyuncular da heyecanla bekledikleri oyunlarla ilgili bu fuarda daha çok detay görmek istiyor.

Yıl içerisinde ve yakın zamanda duyurulan birçok önemli yeni oyun oldu. E3 2017’de birçoğu ile ilgili çok daha fazla şey öğreneceğiz gibi görünüyor. İşte o oyunlardan bazıları.

Destiny 2

Yine Bungie’nin geliştirmekte olduğu Destiny 2’de insanlığın kalan son kalesi için Red Legion’a karşı savaş vereceğiz. İlk oyunun aksine bu sefer PC için de geliştirilen oyun hakkında birçok ayrıntıyı E3 2017’de öğreneceğimiz açıklanmıştı.

Call of Duty WWII

Call of Duty serisini özüne döndürmeye karar veren Activision’ın Destiny 2’den sonraki bombası da Call of Duty WWII olmuştu. Son yıllarda çıkan ve gelecek temasını daha çok işleyen yapımların olumsuz yorumlar alması sonucu İkinci Dünya Savaşına geri dönecek olan seride değişmeyecek olan tek şey, zombi modu olacak. Call of Duty WWII ile ilgili olarak da E3 2017’de bolca yeni bilgi duyacağımız kesin gibi.

Uncharted: Lost Legacy

Uncharted serisi 4. oyun olan A Thief’s End ile Drake’in hikayesine son verse de Chloe ile Nadine’in maceralarına Lost Legacy ile şahit olmaya devam edeceğiz. Sony’nin basın konferansında hakkında pek çok ayrıntıyı öğreneceğimiz bu oyunu da merakla bekliyoruz.

Middle-earth: Shadow of War

Nemesis sistemiyle oldukça zengin ve tekrar oynanabilen bir mekanik sunan Middle-earth: Shadow of Mordor’dan sonra devam oyunu Shadow of War ile geliştirilmiş bir Nemesis sistemi bizi bekliyor olacak. Orta Dünya’ya yeniden dalacağımız bu devam oyunu da E3 2017’de merakla beklediklerimizden biri.

Pokemon Stars

Nintendo’nun yeni konsolunda herkesin görmek istediği şey herhalde bir Pokemon oyunudur. Pokemon Stars bu açlığı giderebilecek potansiyelde bir oyun ve bu yılın E3 fuarında Nintendo Direct etkinliğinde bu oyun hakkında, pek çok meraklı oyuncu bolca yeni bilgi edinmek istiyor. Bakalım kod adı Pokemon Stars olan bu RPG oyunu gerçekten Switch için geliştiriliyor mu.

Yaz Aylarında Vizyona Girecek Bu Filmler Mutlaka İzlenmeli