E3 2017: Ubisoft’tan Beyond Good and Evil 2 Sürprizi E3 2017: Ubisoft’tan Beyond Good and Evil 2 Sürprizi
Daha önce E3 2017'de duyurulmayacağı açıklanan Beyond Good and Evil 2 sürpriz şekilde duyuruldu Ubisoft tarafından. E3 2017: Ubisoft’tan Beyond Good and Evil 2 Sürprizi

Daha önce E3 2017’de duyurulmayacağı açıklanan Beyond Good and Evil 2 sürpriz şekilde duyuruldu Ubisoft tarafından.

14 yıl önce çıkan ilk oyunun biraz öncesinde geçeceği açıklanan oyunda Jade (ilk oyunun ana karakteri) henüz doğmamış olacak. Uzun zamandır “teknolojisi” üzerinde çalışılan oyun, açıklanana göre single ya da multi olarak oynanabilecek.

24. yüzyılda System 3 isimli bir güneş sisteminde geçeceği açıklanan Beyond Good and Evil 2’de kaynaklar oldukça sınırlı olduğu için bütün güneş sistemi özel şirketlerin mücadelelerine şahit olacak.

Öte yandan Space Program adı verilen bir sistemle oyuncuların da oyunun gelişim aşamasına katılabileceği söylendi. Bu sayede oyuncular oyunun erken aşamalarından itibaren karakter tasarımlarından teknik sorunlara kadar birçok konuda söz sahibi olabilecek.

Oyunun hangi platformlara ne zaman çıkacağı henüz açıklanmış değil. Heyecanla bekliyoruz. Aşağıdan karakterler için paylaşılan ilk konsept görsellerine bakılabilir.

Full Throttle Remastered Sürümüyle Nisan Ayında Çıkıyor