eFootball.Pro IQONIQ’in Matchday 8 Sonuçları Belli Oldu eFootball.Pro IQONIQ’in Matchday 8 Sonuçları Belli Oldu
(Haber Bülteni) eFootball.Pro IQONIQ turnuvasının sekizinci maç günü geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleşti. Nakavt Aşamasına geçeceği kesinleşen takımlar AS Monaco ve AS Roma oldu. Bu anlamda... eFootball.Pro IQONIQ’in Matchday 8 Sonuçları Belli Oldu

(Haber Bülteni)

eFootball.Pro IQONIQ turnuvasının sekizinci maç günü geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleşti. Nakavt Aşamasına geçeceği kesinleşen takımlar AS Monaco ve AS Roma oldu. Bu anlamda ülkemizi başarıyla temsil eden Galatasaray SK’nin, Celtic FC ile birlikte Nakavt aşamasında yer alması matematiksel olarak güçleşti.

Günün ikinci maçında karşı karşıya gelen Galatasaray SK ve AS Monaco, karşılaşmaya oldukça hızlı çıktı. AS Monaco’nun yıldız oyuncusu Kilzyou, ilk yarının bitmesinden hemen önce takımının öne geçmesini sağlasa da Galatasaray SK’nın başarılı oyuncusu Mucahit21, 67. dakikada attığı golle skoru 1-1 yapmayı başardı ve bu skor maç sonuna kadar aynı kalarak her iki takıma da bir puan kazandırdı.

İkinci maçta Galatasaray SK’nın yüzü 25. dakikada Kruji’nin attığı golle gülerken Usmakabyle üst üste attığı gollerle AS Monaco’yu öne geçirdi. Kruji’nin attığı golle atağa geçen Galatasaray SK, Usmakabyle’in art arda attığı üç golün üzerine gelen Kilzyou’nun son golüyle maçı 4-2 kaybetti.

Galatasaray SK an itibarıyla turnuvada 9. sırada ve 15 puanı bulunuyor. Kulübün turnuva detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

AS Monaco – Galatasaray SK Matchday 8 Videosu:Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.