Kategoriler

Electronic Arts Battlefield Mobile Geliştiriliyor

Battlefield Mobile

EA, yalnızca Android’e yönelik bir dizi oyun testi duyurması ile, Battlefield Mobile için test sürümü Google Play Store’da yayınlandı. Sayfada oyunun tam bir açıklaması ve birkaç ekran görüntüsü var. Oyunda, F2000 bullpup tüfeği gibi kıdemli oyuncuların tanıyacağı silahları ve aletleri kullanarak mangalarda oynayabilecek ve teçhizatlar oluşturabilecek.

Görünüşe göre tanklar ve ATV’ler gibi araçları da kontrol edebileceksiniz ve haritalar Battlefield’ın imzası olan çevresel yıkımı içerecek. Oyuncular dört klasik sınıftan – Assault, Support, Medic veya Recon – sınıfa özel gadget’ları seçme yeteneği ile seçim yapabilir.

Oyun ayrıca War Heroes’u da içerecek: “benzersiz anlatılara” sahip karakterler ve kendi maceraları. Bu, DICE’ın Battlefield 2042’deki oyuncuların her biri kendi arka plan hikayelerine sahip benzersiz bir dizi karakter arasından seçim yapabileceği yaklaşıma benziyor. Ekran görüntülerine göre oyun, basitleştirilmiş grafiklere rağmen Grand Bazaar haritası gibi görünen Battlefield 3’e benziyor.

DICE daha önce 2022 için bir mobil Battlefield oyununun geliştirildiğini ve PUBG: Mobile ve daha geleneksel rakibi Call of Duty Mobile gibi son derece rekabetçi bir mobil FPS pazarına girdiğini söylemişti. Oyun, Halo serisinin yaratıcıları Bungie’nin orijinal kurucularından Alex Seropian liderliğindeki Industrial Toys tarafından geliştiriliyor.

Battlefield deneyimini daha düşük güçlü donanımlara getirmek için, özellikle büyük ölçekli yıkım ve harita boyutları iddiasını çevreleyen hangi tavizlerin verilmesi gerektiğini görmek ilginç olacak. Bir mobil oyundan beklediğiniz gibi, Battlefield Mobile oynaması ücretsiz ve kozmetik öğeler, benzersiz açılabilir öğeler ve bir Savaş Bileti içerecek.

Oyun şu anda Endonezya ve Filipinler’de test ediliyor, bu da oyunun konsol sahipliğinin çok daha düşük olduğu Asya pazarını hedef aldığını, ancak daha sonra diğer bölgelere genişletileceğini gösteriyor.

King’s Bounty II bambaşka bir oyun olmuş. İnceledik.

Görüntülenmeler:
11
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Oyun Haberleri · Oyun ve Uygulama