Elgato Genişletilmiş İki Yeni Ürününü Tanıttı Elgato Genişletilmiş İki Yeni Ürününü Tanıttı
(Haber Bülteni) İçerik üreticileri için donanım ve yazılım sağlayıcısı olan Elgato, iki yeni ürününü tanıttı; Elgato Light Strip (ışık şeridi)  ve  Elgator Wave (Dalga)... Elgato Genişletilmiş İki Yeni Ürününü Tanıttı

(Haber Bülteni)

İçerik üreticileri için donanım ve yazılım sağlayıcısı olan Elgato, iki yeni ürününü tanıttı; Elgato Light Strip (ışık şeridi)  ve  Elgator Wave (Dalga) Panelleri.

Elgato Işık Şeridi, mükemmel bir görünüm oluşturmak için geniş bir parlaklık ve renk sıcaklığı aralığı ile 16 milyon renk görüntüleme kapasitesine sahip RGBWW LED’ler ile pratik uygulama kontrollü ortam aydınlatması sunuyor. Elgato Wave (Dalga) Panelleri ise, yankılanmayı azaltmak için iki katmanlı köpük yapıya sahip. Modüler altıgen şeklindeki paneller duvarınıza kolayca monte etmenizi sağlıyor.

Elgato Işık Şeridi,  RGB veya RGBW LED’lerden daha geniş bir renk ve sıcaklık aralığı sunmak için özel sıcak ve soğuk beyaz LED’ler dahil olmak üzere toplam 108 RGBWW LED ile parlıyor. Yapışkanla monte edilebilen ve bükülebilen Elgato Işık Şeridini mevcut çalışma alanınıza veya stüdyonuza sığdırmak oldukça kolay.

 

Tamamen kısılabilir ve 3.500-6.500K renk sıcaklığındaki 2.000 lümene kadar çıkabilen Light Strip, Mac, Windows, iPhone ve Android’de uygulama aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Çoğu Elgato ürününde olduğu gibi, ışıklandırma sistemi Elgato Stream Deck ile  bir tuşa dokunarak anında aydınlatma kontrolü ve gelişmiş görsel-işitsel otomasyon sağlıyor. Elgato Wave Panelleri, canlı yayınların ve kayıtların ses kalitesini optimize edebilme yetisine sahip. Çift yoğunluklu köpük yapı, mükemmel bir yayın ve dinleme deneyimi için yankılanmayı azaltmaya yardımcı oluyor. Altıgen profil ve EasyClick Frames, Wave Panellerinin kolayca birbirine bağlanmasına izin verirken, beraberinde gelen tesa yapışkan şeritler ve opsiyonel vidalar artı duvar dübelleri kolay montaj, sökme ve yeniden yerleştirme imkanı tanıyor. Wave Panelleri, kurulumunuzu daha da kişiselleştirmek için karıştırılabilen ve eşleştirilebilen birden fazla ren seçeneği de sunuyor. Elgato Işık Şeridi ve Elgato Wave (Dalga) Panelleri, Elgato ve CORSAIR’in dünya çapındaki yetkili bayi ve distribütör ağından satın alınabilir.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.