Kategoriler

En Kötü Spor Oyunları

Bazılarımızın yıllarını çalan ve hala hayatından eksik edemediği spor oyunları, günümüzün en popüler isimlerini bir araya getiriyor. FIFA olsun, PES olsun derken, kendimizi bitmek bilmeyen bir tartışmanın ortasında buluyoruz. Eh, bazılarımız ise spor oyunlarını zaten sevmiyor ancak bazı spor oyunları var ki “kötü oyun” etiketini gerçekten hak ediyor.

Gelin en kötü spor oyunlarına beraber göz atalım.

NFL Head Coach

Yukarıda videosunu izlediğiniz oyunun adı NFL Head Coach. Madden Engine 2006 teknolojisiyle hayata geçmiş bir PS2 oyunu. PC platformlarında da oynanabiliyor ancak inanın zamanınızı harcamaya değmez. Çünkü buradaki amacımız bir koçu yönetmek.  Oyundaki kötü olan şey ne biliyor musunuz? Neredeyse hiçbir şeyi kontrol edememek. Genelde bir şeyleri izleme üzerine odaklandığı için NFL Head Coach’ta ilerlemek neredeyse imkansız.

Husky Express

Kulağa oldukça ilginç gelen oyunumuz, adından da anlaşılacağı üzere kızak köpeklerinin sevimli yüzleriyle bizi kandırmaya çalışıyor. Ama yemezler… DevCat Studios spor oyunu yapayım derken, MMO’yu da araya katmış. Ancak oynanış anlamında da ciddi sorunlarla karşılaştığı için tavsiye edilmeyen oyunlar arasındaki yerini aldı.

Mutant League Hockey

Atari oyunlarını “kötü oyunlar” kategorisine koymayı hiç sevmem çünkü genelde kendi türlerinde başarılı olurlar. Ancak Mutant League Hockey, bu kategoriye giremeyecek kadar kötü. Oyundaki tek amacımız, öylesine yumruklar sallamak.

1 2 3 4