Enigma’nın Yönetmeninden Yeni Bir Gerilim Filmi – Passengers Enigma’nın Yönetmeninden Yeni Bir Gerilim Filmi – Passengers
Enigma, Buddy gibi filmlerin yönetmeni Morten Tyldum'dan yeni bir gerilim filmi yolda: Uzay Yolcuları (Passengers). Enigma’nın Yönetmeninden Yeni Bir Gerilim Filmi – Passengers

Enigma, Buddy gibi filmlerin yönetmeni Morten Tyldum‘dan yeni bir gerilim filmi yolda: Uzay Yolcuları (Passengers).

Jennifer Lawrence (Aurora) ve Chris Pratt (Jim) bu heyecanlı aksiyon gerilim filminin başrollerinde yer alıyorlar. Aurora ve Jim, 120 yıl süresince uyuyarak başka bir gezegene gitmekte olan binlerce yolcudan ikisidir. Ancak, uyku kabinleri onları 90 yıl önce uyandırır. Şimdi, ikisi de bu yanlışlığın nedenini bulmak ve binlerce yolcusu ile uzayda ilerlemekte olan gemilerinin kaderini değiştirmek zorundadırlar.

Filmin başrollerinde;  Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne ve Andy Garcia yer alıyor. Film, 30 Aralık günü vizyona girecek.

Assassin’s Creed Filmi İçin Yeni Fragman YayınlandıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.