ENnie Jürisi Adayımıza Bir Oy da Siz Verin! ENnie Jürisi Adayımıza Bir Oy da Siz Verin!
Fantastik oyun ve FRP dünyasının ödüllerinden olan ENnie Ödülleri‘ne Kayra Keri Küpçü aday gösterildi. Çok şey istemiyoruz, bir tanecik oy istiyoruz. ENnie Jürisi Adayımıza Bir Oy da Siz Verin!

Geçtiğimiz yıl ilk kez bir Türk jüri adayı olarak ülkemizi başarıyla temsil eden Kayra Keri Küpçü, gelecek sene düzenlenecek ve Fantastik oyun/FRP dünyasının prestijli ödülleri ENnie Ödülleri‘ne aday gösterildi.

FRPNET’in kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni olan Kayra Keri Küpçü, sizin vereceğiniz oylarla dördüncü kez ülkemizi temsil edebilir. Oylamalar 11 Temmuz tarihinde yani bugün başladı ve 10 gün sürecek.

Siz de Kayra Keri Küpçü‘nün ülkemizi temsil etmesini ve bu önemli etkinlikte jüri olarak görev almasını istiyorsanız buraya tıklayarak desteğinizi verebilirsiniz.

fragtist kaura keri küpçü

Yapmanız gereken, Kayra Keri Küpçü isminin altındaki kutudan “1” rakamını seçip oyunuzu göndermek. Her gün yeni bir oy vererek Kayra’nın bir yıl daha jüri olmasını ve ülkemizi fantastik oyun camiasında temsil etmesini sağlayabilir; son yenilikleri ilk elden duyurmamıza da yardımcı olabilirsiniz.

Oylama sistemi ilk başta kafa karıştırıcı gibi gözükebilir. 1 ile 5 rakamları ile istediğiniz kategorideki adaylara oy verebiliyorsunuz. ENnie Ödülleri bu sistemi uzun zamandır kullanıyor. Böylece sıralamayı daha düzgün bir şekilde elde edebiliyorlar. Jüri Ödülleri için de aynı sistem geçerli.

Yapmanız Gerekenler

Takip etmeniz gereken adımlar oldukça basit:

  • ENnie oylama sayfasına ulaştıktan sonra 2017 Judge kısmına tıklayın.
  • Karşınıza birçok Jüri adayı çıkacak. Kayra Keri Küpçü isminin altındaki kısma tıklayın.
  • Açılan ufak pencereden “1” rakamını seçin.
  • En aşağıda bulunan Vote butonuna basın ve oylama işlemini tamamlayın.

Kaynak: FRPNETCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.