Kategoriler

Epic Games, Ocak 2023 için Fortnite Mürettebat Paketi’ni Duyurdu

Fortnite Mürettebat Paketi

2023 yılının ilk Fortnite Mürettebat Paketi (Crew Pack), Epic Games tarafından resmi olarak duyuruldu.

Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği 2023 Ocak Fortnite Mürettebat Paketi sonunda geldi. Fortnite oyununda bir süredir hizmette olan Fortnite Crew üyeliği, abonelerine aylık kozmetik ürünler ve V-Papel sağlıyor. Ayrıca oyuncuların Battle Pass‘e ücretsiz olarak sahip olmalarını da garantiliyor.

Duyurulan 2023 Ocak Fortnite Mürettebat Paketi‘nde; Gildhart skin, Golden Guard sırt süsü ve Gilt Glaive toplama aleti bulunuyor. Açıklamaya göre; Gildhart, altın bir intikam geyiği olarak dövüş yetenekleriyle tanınan bir karakter ve boynuzları bunu sembolize ediyor.

Öte yandan halen 2022 Aralık Mürettebat Paketi‘ni almak isteyen oyuncuların, bu ayın paketini satın almak ve Joni The Red‘i edinmek için 31 Aralık‘a kadar süreleri var. Joni The Red, 4. Bölüm 1. Sezon Battle Pass’inde yer alan Helsie karakteriyle birlikte vampir avcısı High Stakes Club‘ın bir üyesi.

Ayrıca 3 Ocak 2023‘e kadar, Winterfest etkinliği bir süre daha devam edeceği için Fortnite hayranları birkaç ekstra hediye alabilir. Winterfest hediyeleri kulübede açılıyor ve bunlar iki ücretsiz dış görünüm içeriyor. Bunun yanı sıra PC oyuncuları Guff Gringle dış görünümünü Item Shop’tan da ücretsiz olarak edinebilir.

Fortnite‘ın PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X/S ve mobil cihazlarda mevcut olduğunu hatırlatalım.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Yakında Steam ve Epic Games Store’a Gelebilir

Görüntülenmeler:
101
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri