Kategoriler

Epson’un İlk 12 Renkli Geniş Format Fotoğraf Yazıcıları Türkiye’de

Epson, geniş format yazıcı segmentinde sunduğu ilk 12 renkli iki yazıcısıyla birçok uygulamada çok yönlülük sağlıyor.

Ürün yelpazesini genişleten Epson, geniş format yazıcı segmentinde sunduğu ilk 12 renkli iki yazıcısıyla birçok uygulamada çok yönlülük sağlıyor.

Epson SureColor SC-P7500 (24 inç) ve SC-P9500 (44 inç), profesyonel provalar için güvenilir bir çoğaltma ve yüksek hacimli üretim için hızlı verim sağlıyor. İki geniş formatlı yazıcı, hem siyah mürekkepleri aynı anda çıkaran hem de turuncu, yeşil ve mor içeren, kullanıcıya yüksek renk doğruluğu sağlayan Epson’un K3 teknolojisine sahip. Ayrıca yine Epson’un yeni geliştirilen UltraChrome Pro12 mürekkep seti ile tamamlanıyor.

Sanatsal baskılar

Mürekkep yelpazesinde 12 renk setine ek olarak; Epson tarafından tasarlanan gelişmiş baskı kafaları, her renk için 800’e kadar nozül kullanır. 300 dpi çözünürlük ve 12 kanallı μTFP12 baskı kafası sayesinde yüksek hızlı üretim ile kalite bir araya gelir. Görüntüler aynı zamanda yumuşak tonlamalardan ve doğru doku reprodüksiyonundan da yararlanır. Siyah geliştirme kaplama teknolojisi ile de daha koyu siyahlar ortaya çıkar.

Yaratıcı özgürlüğe değer veren ve çok çeşitli ortamlara baskı yapma ihtiyacı duyanlar için SC-P7500 (24 inç) ve SCP9500 (44 inç) sanatsal baskı kağıtlarını, tuvalleri, fotoğraf kağıtlarını ve daha fazlasını destekler.

Prova baskı

Renk hassasiyetinin önemli olduğu paketleme sektörü veya ön sözleşmeli matbaa işlerinde Epson, prova konusunda endüstri standardını yükseltiyor. Renk ölçümü, kontrol ve düzeltme teknolojileri sayesinde kullanıcılar daha verimli şekilde ve daha güvenle çalışabilecek. Yüzde 99 Pantone kapsamlı sunulan iki yeni modelde, isteğe bağlı spektrofotometre (SpectroProofer) ile daha hızlı ve doğru renk ölçümü sağlanırken,  prova renk kontrolü de tamamen otomatik yapılabiliyor.

Dünyanın İlk Pancake Printer’ı: PancakeBot

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Haber