ESET’ten Tüm Türkiye’ye 3 Aylık Ücretsiz Güvenlik Yazılımı! ESET’ten Tüm Türkiye’ye 3 Aylık Ücretsiz Güvenlik Yazılımı!
ESET, internet güvenliği yazılımını koronavirüs nedeniyle eve kapanan Türkiye için ücretsiz kullanıma açtı. ESET’ten Tüm Türkiye’ye 3 Aylık Ücretsiz Güvenlik Yazılımı!

ESET, koronavirüs nedeniyle eve kapanan Türkiye’nin, dijital olarak da güvende kalması için internet güvenliği yazılımını 3 ay boyunca ücretsiz kullanıma açtı.

Türkiye’de toplumun eve kapanması, evdeki internet kullanımını büyük ölçüde arttırdı. Aynı şekilde siber suçluların bu yoğun kullanımı kendi faydalarına dönüştürme ve koronavirüs endişesinden yararlanma çabası da arttı. Çeşitli oltalama (phishing) ve zararlı yazılım bulaştırma yöntemleriyle kişilerin bilgisayar, tablet ve telefonlardaki hassas verilere ulaşmaya çalışıyorlar. ESET, bu sıkıntılı dönemde internet kullanıcılarının korunmasına yardımcı olmaya odaklandı.

Tüm Türkiye için siber güvenlik

ESET Türkiye, koronavirüs günlerindeki zor zamanları güvenle atlatabilmek için Türkiye’deki tüm kullanıcılara üç ay boyunca internet güvenliği yazılımını ücretsiz olarak kullanıma sundu.

İnternet Çerezleriniz Birilerinin İştahını Kabartıyor!

ESET Internet Security, ESET’in özel hazırladığı web sayfasından indirilebilir durumda. Üç ay ücretsiz kullanım, 30 Nisan 2020 tarihine kadar indirilen ESET Internet Security lisansları için geçerli.

Tüm ev kullanıcılarına açık

Öğrenci, öğretmen, doktor, sağlık personeli, emekli, avukat, serbest meslek sahibi, kim olursa olsun; çalışırken, öğrenirken, öğretirken ister Windows ister Mac OS, Linux veya Android, hangi işletim sistemi olursa olsun, ESET Internet Security, herkesin bilgisayar, tablet veya telefonunda kullanılabiliyor.

Dijital dünyada kişisel ve finansal bilgilerimizi, fotoğraflarımızı, özel hayatımızı hedef alan 1 milyarı aşkın zararlı yazılım dolaşıyor. ESET Internet Security, Bankacılık ve Ödeme Koruması, UEFI Tarayıcı, Web Kamerası Koruması, Ağ Saldırısı Koruması, İstismar Önleyici, Davranışsal İnceleme gibi katmanları ve Augur makine öğrenim teknolojisiyle; ev ve küçük ofis kullanıcılarının dijital cihazlarını koruma altına alıyor.

Aşağıdaki linkten ESET Internet Security yazılımını indirerek ücret ödemeden üç ay boyunca kullanabilirsiniz: https://www.eset.com/tr/covid19/

Koronavirüs Sahtekarlıklarına Dikkat!