The Evil Within Korkutma Garantili The Evil Within Korkutma Garantili
Shinji Mikami denilince birçoğumuz başarılı bir yapım bekleriz. Özellikle Resident Evil gibi başarılı bir video oyunun arkasında olunca, ismi korku severleri daha çok heyecanlandırır.... The Evil Within Korkutma Garantili

Shinji Mikami denilince birçoğumuz başarılı bir yapım bekleriz. Özellikle Resident Evil gibi başarılı bir video oyunun arkasında olunca, ismi korku severleri daha çok heyecanlandırır. Tokyo Game Show’a kısa bir süre kala, bu heyecanımız daha çok artacak. Zira The Evil Within, TGS’nin yeni konuğu olarak kesinleşti.

18 – 21 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Tokyo Game Show, yepyeni markaları ve tabii ki birbirinden renkli oyunlarıyla misafirlerine eğlenceyi garantiliyor. Gelelim 14 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak olan The Evil Within tarafına. Sevgili TGS, bu yıl The Evil Within’i deneyimleme şansı sunacak mı bilemiyoruz ancak The Evil Within’e özel bir fragmanla karşımıza çıkacağını biliyoruz. Muhtemelen yeni oyun içi görüntüleri yayımlayacak olan The Evil Within, TGS’ye özel bir fragmanla oyun dünyasına hazırlıklı olduğunu gösteriyor.

Korku denildiğinde akan sular durur diyenlerdenseniz, PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One’larınızı hazırlayın deriz. Sebastian Castellanos isimli bir kahramanı yönlendireceğimiz oyunda, gizemli bir malikanaye girecek veye karanlık ormanın sırrını çözeceğiz. Siz en iyisi fragmana bir göz atın (Tokyo Game Show’a özel olduğu için Japonca konuşmalara hazır olun). İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.