Evolve Free to Play Oldu, Ölü Dirildi! Evolve Free to Play Oldu, Ölü Dirildi!
Evolve için beklenen gerçekleşti. Oyun steam üzerinden Evolve Stage 2 adı altında ücretsiz oynanabilir olarak yayımlandı. Evolve kendini kurtarabilecek mi? Evolve Free to Play Oldu, Ölü Dirildi!

Geçtiğimiz günlerde Evolve‘un ücretsiz oynanabilir olacağı ile ilgili haberini yapmıştık. Sitesindeki sayaç herkese oyunun F2P olacağı ile ilgili ip ucu vermişti zaten ve beklenen de oldu. Turtle Rock Studios’un geliştirdiği Evolve, an itibarı ile 40,000 eş zamanlı oyuncu sayısını aşmış durumda ve Evolve Stage 2 ismiyle yayımlandı.

Son 24 saatte oyuncu sayısını %638.5 artırarak Steam’in en çok oynanan oyunları listesinde 9. sıraya yerleşti ve yükselmeye devam ediyor. Bakalım bu hype ne kadar daha devam edecek. Turtle Rock Studios ilk oyunda yaptıkları hatalardan ders çıkarttıklarını söylemişti ancak ne kadar başarılı şekilde devam edecekler oynayıp göreceğiz. Oyuna Steam üzerinden erişebilirsiniz.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.