Fable Anniversary, Steam’de Ön Siparişe Açıldı Fable Anniversary, Steam’de Ön Siparişe Açıldı
Lionhead Studios’un geçtiğimiz aylarda eski Fable oyununu Xbox’a güncel grafiklerle çıkarttığı Fable Anniversary, PC’ye geliyor. Peter Molyneux‘un 2004 yılında Lionhead Studios‘un başındayken geliştirdiği Fable oyunu... Fable Anniversary, Steam’de Ön Siparişe Açıldı

Lionhead Studios’un geçtiğimiz aylarda eski Fable oyununu Xbox’a güncel grafiklerle çıkarttığı Fable Anniversary, PC’ye geliyor.

Peter Molyneux‘un 2004 yılında Lionhead Studios‘un başındayken geliştirdiği Fable oyunu çıkışından 10 yıl sonra güncel grafiklerle Xbox 360’a tekrar gelmişti. PC oyuncularının Lionhead Studios’a yaptığı baskı ile oyunu PC’ye de getireceklerini duyuran firma, Fable Anniversary’i Steam’e ekledi.

Steam üzerinden ön sipariş ile alınabilecek olan Fable Anniversary, güncellenmiş grafikler, gelişmiş menü tasarımı ve otomatik kayıt özelliği ile şu anda %20 indirim ile satılmakta. Bir süreliğine 34,99$ yerine 27,99$‘a alınabilecek olan oyun 12 Eylül‘de piyasaya çıkacak. Buraya tıklayarak oyunu ön sipariş ile alabilirsiniz.