Fable Legends’ı Denemek İsteyenleri Buraya Alalım Fable Legends’ı Denemek İsteyenleri Buraya Alalım
Unreal Engine 4 teknolojisini gözler önüne serecek olan Fable Legends’ın betası sonunda bizlerle. Xbox One platformlarına gelecek olan Fable Legends, Fable serisine bağlantılı olarak... Fable Legends’ı Denemek İsteyenleri Buraya Alalım

Unreal Engine 4 teknolojisini gözler önüne serecek olan Fable Legends’ın betası sonunda bizlerle.

Xbox One platformlarına gelecek olan Fable Legends, Fable serisine bağlantılı olarak ilerleyecek. Oyunumuz hem single, hem de co-op multiplayer moduna odaklanacak. Birbirinden farklı 4 kahramanı yönlendireceğimiz Fable Legends, bizi tek bir kötüyle karşı karşıya bırakacak.

Fable Legends’ın betasına başvurmak için resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra e-mail adresinize onaylama maili düşecek. Xbox Live profilinize giriş yaparak katılım koşullarını onaylayabilirsiniz. Sonrasında ise geriye kalan tek şey, beklemek ve mail kutunuzu sık sık kontrol etmek.

Fable Legends’ın betası 16 Ekim tarihine kadar sürecek. Bu nedenden elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Beta başvurusunu buradan yapabilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.