Fantastic Beasts and Where to Find Them Fragmanı Fantastic Beasts and Where to Find Them Fragmanı
Merakla beklenen Harry Potter spin-off'u Fantastic Beasts and Where to Find Them için yeni fragman yayımlandı! Fantastic Beasts and Where to Find Them Fragmanı

Merakla beklenen Harry Potter spin-off’u için yeni fragman yayımlandı!

David Yates‘in yönetmen koltuğunda oturduğu filimin başrollerinde; Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Jenn Murray, Colin Farrell ve Dan Fogler gibi isimler yer alıyor.

Film, JK Rowling‘in 2001 yılında yayınlanan fantastik yaratıklar ansiklobedisinden ilham alınarak geliştirildi. Hikayemiz ise Newt Scamander‘ın etrafında şekilleniyor ve Harry Potter’ın büyücülük okulunda Scamander’ın Kitabı’nı okumasının 70 yıl öncesinde geçiyor.

Film 18 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek. İşte yayımlanan yeni fragman! İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.