Far Cry 4 ve AC Unity Denemeye Bahane Far Cry 4 ve AC Unity Denemeye Bahane
Assassin’s Creed Unity ve Far Cry 4’ün çıkışında yaşadığımız o kadar soruna rağmen her iki oyunun da kalbimizde yeri ayrı. Özellikle Uplay tarafında yaşanan... Far Cry 4 ve AC Unity Denemeye Bahane

Assassin’s Creed Unity ve Far Cry 4’ün çıkışında yaşadığımız o kadar soruna rağmen her iki oyunun da kalbimizde yeri ayrı.

Özellikle Uplay tarafında yaşanan teknik sorunlar, şimdilik geri planda kalmış gibi duruyor. Ortalık güllük gülistanlık devam ederken sizlere Playstore’un AC Unity ve Far Cry 4 kampanyasından bahsedelim dedik. Tek kalemde satın alamıyorsanız, uygun taksitlerle veya TTNET faturanıza bağlntılı olarak satın alabileceğimiz AC Unity ve Far Cry 4, birbirinden farklı hikayelere sahip. Assassin’s Creed Unity, Arno Dorian adındaki suikastçinin hikayesini gözler önüne seriyorken, Far Cry 4 bizleri Pagan Min isimli bir psikopatla baş başa bırakıyor. Her iki oyunun da multiplayer modu mevcut. Ayrıca co-op tarafında da son derece eğlenceli görevlere sahipler.

Assassin’s Creed Unity kampanyası için buraya, Far Cry 4 kampanyası için buraya  tıklayabilirsiniz

İncelemelerimiz için ise sizi şöyle alalım:
AC Unity
Far Cry 4Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.