Far Cry 4’ün Arena Moduna Yakından Bakın Far Cry 4’ün Arena Moduna Yakından Bakın
Aksiyon ve macera türünün beklenen FPS oyunu Far Cry 4, arena tarafıyla oyun dünyasını merakta bırakmaya devam ediyordu. Ta ki bugüne kadar. Yayımlanan yeni... Far Cry 4’ün Arena Moduna Yakından Bakın

Aksiyon ve macera türünün beklenen FPS oyunu Far Cry 4, arena tarafıyla oyun dünyasını merakta bırakmaya devam ediyordu. Ta ki bugüne kadar. Yayımlanan yeni video ile birlikte arena moduna daha yakından bakabiliyoruz.

Troy Baker tarafından seslendirilecek olan yeni psikopatımız Pagan Min’i gözler önüne serecek olan Far Cry 4, tekrar hayatta kalmanın zorluklarını gözler önüne serecek. Oyunumuz PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında 18 Kasım tarihi itibariyle piyasaya çıkacak. Ubisoft’un nimetlerinden biri olan Far Cry serisinin ne kadar başarılı olduğunu biliyoruz ve detay konusunda da oyuncuları birçok yönden mutlu edebiliyor.

Arena tarafında bir yandan hayatta kalmaya çalışacak, bir yandan vahşi hayvanlardan kurtulmaya çalışak ve bir yandan da gerekirse rakiplerimizi yok edeceğiz.

İşte Far Cry 4’in arena moduna özel yayımlanmış kısa bir teaser. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.