FFXV İçin Gelecek Ücretsiz DLC İlginç Bir Sebep İle Ertelendi FFXV İçin Gelecek Ücretsiz DLC İlginç Bir Sebep İle Ertelendi
Square Enix'in sevilen evreninin son oyunu FFXV için çıkacak son ücretsiz DLC ilginç bir sebepten dolayı ertelendi. FFXV İçin Gelecek Ücretsiz DLC İlginç Bir Sebep İle Ertelendi

Square Enix’in sevilen evreninin son oyunu Final Fantasy XV geçtiğimiz kasım ayında çıkışını gerçekleştirdi. Şirket geçtiğimiz dönemde, FFXV için Active Time Report adında bir canlı yayın yaptı. Bu yayında oyun için gelecek, Magitek Exosuit kostümlerini de içeren yeni ücretsiz DLC tanıtıldı.

Size yenilmezlik veren ve balık yakalama yeteneklerinizi arttıran bu kostümler, Booster Pack DLC ile çıkış yapacaktı. Ancak kostümler, Power Rangers kostümlerine çok benzediği için ertelendi.

Şirketin pazarlama müdürü Akio Ofuji; Square Enix’in, Power Rangers’ın isim haklarına sahip şirketle kostüm benzerliklerini konuştuğunu ve Power Rangers isim sahibi şirket de kostümleri tekrar gözden geçirmelerini istediğini onayladı.  Sonuç olarak Enix, kostümleri tekrar yapma kararı aldı. Oyunun yönetmeni Hajime Tabata da dizayn ekibinin, ünlü serinin kostümlerinden esinlenme niyetinde olmadığını, benzerliğin farkına da kostümler oyunculara gösterilip, Power Rangers benzetmeleri geldikten sonra farkına vardıklarını söyledi.

Yeni Power Rangers filminde kullanılacak kostümleri aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

Vampyr Ve Call of Cthulhu Oyunlarının Çıkış Dönemleri Belli Oldu