FIFA 15’i Denemek İsteyenleri Buraya Alalım FIFA 15’i Denemek İsteyenleri Buraya Alalım
Türkiye Süper Ligi sürprizinden beri FIFA 15’in dilimizden düşmediğini itiraf edelim. Tabii hala süre gelen bir PES ve FIFA tartışmasını da biliyoruz ancak şimdilik... FIFA 15’i Denemek İsteyenleri Buraya Alalım

Türkiye Süper Ligi sürprizinden beri FIFA 15’in dilimizden düşmediğini itiraf edelim.

Tabii hala süre gelen bir PES ve FIFA tartışmasını da biliyoruz ancak şimdilik biz sadece FIFA 15’e odaklanalım ve Xbox One sahiplerini sevindirecek güzel bir haber verelim.

Yayımlanan son tweet ile birlikte futbolseverlerin ne kadar heyecanlandığını az çok anlayabiliyoruz. Eğer hemen FIFA 15’i deneyimlemek istiyorsanız konsollarınızı hazırlamanızı tavsiye ederiz.

Fragtist_FIFA15

26 Eylül tarihinde PC, PS3, PS4, PS Vita, 3DS, Wii, Xbox One ve Xbox 360 platformlarına çıkış yapacak olan FIFA 15, bugünden itibaren sadece Xbox One sahiplerine özel bir demoyla karşımızda. PC ve PlayStation tarafı için henüz net bir bilgi yok ancak yakın zamanda diğer platformlarda da deneyimleyebileceğimiz garanti gibi duruyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.