FIFA 21 eMilli Takım Seçmeleri Başlıyor FIFA 21 eMilli Takım Seçmeleri Başlıyor
(Haber Bülteni) Ülkemizi FIFA(EA Sports) video futbol oyunu platformunda temsil edecek ve Milli formayı efutbol alanında giymeye hak kazanacak oyuncularımızın belirleneceği e-Milli Takım seçmeleri... FIFA 21 eMilli Takım Seçmeleri Başlıyor

(Haber Bülteni)

Ülkemizi FIFA(EA Sports) video futbol oyunu platformunda temsil edecek ve Milli formayı efutbol alanında giymeye hak kazanacak oyuncularımızın belirleneceği e-Milli Takım seçmeleri FIFA21 ile devam ediyor.

2020-2021 sezonunda FIFA’nın düzenleyeceği eNations Cup’da ülkemizi temsil edecek olan e-Milli Takımımızda yer almaya hak kazanacak oyuncular, Türkiye Futbol Federasyonu’nun organize ettiği seçmelerle belirlenecek.

İki aşamalı olarak planlanan seçmelerin ilk aşamasında başarılı olan oyuncular ikinci aşamada en iyi 3 (Best Off 3) usulüyle mücadele edecek. 2020-2021 sezonunda eMilli Takım’ı FIFA21’de temsil edecek oyuncularımız belli olacak.

Seçmelere katılmak isteyen oyuncuların kayıtları milli takım web sitesinden toplanacak ve her katılımcı turnuva ağacındaki rakibiyle eşleşerek elemelere katılacak. FIFA e-Milli Takımımız eNations Cup grup elemelerinde başarılı olduğu takdirde Danimarka’da düzenlenecek finallere katılmaya hak kazanacak.

eMilli Takım seçmelerinin takvimini aşağıdan takip edebilirsiniz:

 

TAKVİM

FIFA(EA Sports) Seçmeleri – 1.TUR

16 Ocak          Başvuru ve Kayıtların Başlaması

28 Ocak          Son Başvuru Tarihi

29 Ocak          Eşleşme Duyurularının Yapılması

30 31 Ocak     Seçmelerin Başlaması

1 Şubat            İlk Tur Seçmelerinden Büyük Finale kalan adayların duyurulması

 

FIFA(EA Sports) Seçmeleri – 2.TUR

2 Şubat            Başvuru ve Kayıtların Başlaması

9 Şubat            Son Başvuru Tarihi

10 Şubat          Eşleşme Duyurularının Yapılması

11-12 Şubat    Seçmelerin Başlaması

15 Şubat          İkinci Tur Seçmelerinden Büyük Finale kalan adayların duyurulması

 

FIFA(EA SPORTS) Büyük Final

18-19 Şubat    Büyük Final

22 Şubat          FIFA21 eMilli Takım oyuncularının duyurusu

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.