Football Manager 2015 ve TwitchTV Bir Arada! Football Manager 2015 ve TwitchTV Bir Arada!
27 Kasım tarihinde piyasaya çıkacak olan spor oyunumuz Football Manager 2015, tekrar futbol yöneticiliğini deneyimlemizi sağlayacak ve beraberinde birbirinden ilginç yenilikleri getirecek. Bir teknik... Football Manager 2015 ve TwitchTV Bir Arada!

27 Kasım tarihinde piyasaya çıkacak olan spor oyunumuz Football Manager 2015, tekrar futbol yöneticiliğini deneyimlemizi sağlayacak ve beraberinde birbirinden ilginç yenilikleri getirecek.

Bir teknik direktörün hayatını yönlendireceğimiz Football Manager 2015, kontrol ettiğimiz futbol takımımızda kimin yedek kulübesine geçeceğini veya kimin maçta oynacağını bile yönlendirmemizi sağlıyor. Geçtiğimiz haftalarda duyurulan ve geniş çaplı bir açıklama duyurulacağını belirten SEGA, bugünden itibaren beklenen yenilikleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkartıyor.

Football Manager 2015’in ilk açıklanan yeniliği TwitchTV destekli olması. Bunun yanında yeni kullanıcı arayüzü ve geliştirilmiş maç motoru kesinleşti.

Ayrıca Football Manager 2015’ü Playstore’dan ön siparişle sahip olursanız, %25’lik indirimden de yararlanabilirsiniz.

İşte yayımlanan son Football Manager 2015 videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.