Football Manager 2018 – Yeni Keşif Sistemi Bir Videoyla Açıklanıyor Football Manager 2018 – Yeni Keşif Sistemi Bir Videoyla Açıklanıyor
Joe Thomlinson Football Manager 2018'de keşif ağınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize dair ayrıntılı bir görüntü sunuyor. Football Manager 2018 – Yeni Keşif Sistemi Bir Videoyla Açıklanıyor

YouTube kanalı Football Daily’den Joe Thomlinson Football Manager 2018’de keşif ağınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize dair ayrıntılı bir görüntü sunuyor.

İster harcayacak yüz milyonlarca euro’nuz olsun ister hiç bütçeniz olmasın, bu video size takımınız için nasıl en iyi oyuncuyu bulacağınıza dair iyi bir fikir verecek. Videoyu aşağıdan Türkçe altyazı seçeneğiyle izleyebilirsiniz.

Bu yılki keşif sistemi, gerçek futbol kulüplerinin kullandığı modern tekniklerin benzerini yapabilmek için revize edildi. Böylece daha derinlemesine veri analiz araçları içeriyor. Bu değişiklikleri kullanarak, yöneticiler şöhret için savaşacak.

10 Kasım tarihinde çıkacak oyun için çıkışından iki hafta önce bir beta süreci planlanıyor. Bu süreçte Joe ve Sports Interactive ekibi, daha da fazla özelliği açıklayacak. FM hayranıysanız ve betada olmak istiyorsanız, oyunu ön sipariş vererek betaya katılabilirsiniz. Football Manager YouTube kanalından diğer videolara da göz atabilirsiniz.

Football Manager 2017 İncelemesi