For Honor’ın Altın Çağı 6. Yıl 1. Sezon İle Geliyor For Honor’ın Altın Çağı 6. Yıl 1. Sezon İle Geliyor
(Haber Bülteni)  Ubisoft, For Honor 6. Yıl 1. Sezon “Golden Age”in 17 Mart’ta başlayacağını duyurdu. Hikâye, oyuncuları türünün ilk örneği Lord Ramiel aracılığıyla Warden’ların... For Honor’ın Altın Çağı 6. Yıl 1. Sezon İle Geliyor

(Haber Bülteni) 

Ubisoft, For Honor 6. Yıl 1. Sezon “Golden Age”in 17 Mart’ta başlayacağını duyurdu. Hikâye, oyuncuları türünün ilk örneği Lord Ramiel aracılığıyla Warden’ların (Muhafızlar) kökenini keşfetmeleri için Heathmoor’un altın çağına geri götüren bir antik kadeh ile başlıyor. Oyuncular, yeni bir başlangıç etkinliği olan The Oath of Wyverndale sırasında hikâyenin daha fazla ayrıntısını öğrenebilirler. Etkinliğin yanı sıra, For Honor’un platformlar arası oyun planının 1. aşaması, sezon açılışıyla gelerek PC, PlayStation ve Xbox’taki üç oyuncu havuzunu birleştirecek.

Bu sezon için; Özel Maç (yalnızca 1. aşama), Arcade, Eğitim Modu ve hikâye modu gibi koop deneyimlerin yanı sıra tüm çok oyunculu modlar için platformlar arası oyun sunulacak. 2. aşama, oyuncuların platformlar arası arkadaşlarla grup oluşturmasına izin verecek ve bu yılın ilerleyen zamanlarında gelecek.

The Oath of Wyverndale; yeni bir oyun modu, ücretsiz etkinlik kartı, yağmalanabilir silahlar ve daha fazlasını içeriyor. Bu oyun modu, oyuncuların savaşta Altın Çağın Kahramanı Lord Ramiel’e meydan okumak için takım oluşturacakları Cathedral haritasında gerçekleşecek. Ramiel’in ordusuna layık olduğunu kanıtlayan takım, düşman takımı köşeye sıkıştırma ve onların işlerini bitirme şansına sahip olacak. 6. yıldan itibaren sunulacak yeni bir özellik sayesinde oyuncular, sezon açılışında 25.000 Çelik veya 11,99 € karşılığında Lord Ramiel’in Kahraman Görünümü’nü kullanabilecekler. Battle Pass, sezonun temasını yansıtan 100 farklı ödül kademesiyle birlikte sezon başında sunulacak. 

25 milyondan fazla oyuncuyla For Honor; PlayStation®4, Xbox One ve Windows PC’de oynanabilir. For Honor, geriye dönük uyumluluk sayesinde PlayStation®5 ve Xbox Series X|S’te de oynanabilir.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.