Kategoriler

Forsaken World Cumhuriyet Haftası Etkinliği

Free2Play ve tamamen Türkçe MMO Forsaken World’ün Cumhuriyet Bayramı hediyesi etkinliğini kaçırmayın.

Etkinlik 29 Ekim’de başladı ve 5 Kasım’a kadar devam edecek. Tüm MMO sevenler hızlı bir şekilde seviye kazanırken oyunun sunduğu tüm MMO deneyimini eksiksiz yaşayabilecekler. PvP, PvE, düello, ünvanlar, pet’ler, Likanlar, Vampirler!

Bu etkinlik tüm sunucularda geçerli olacak. Türkiye sunucusundaki tüm oyuncular hem bu etkinlikten hem Cumhuriyet coşkusundan yararlanabilecek ve Eyrdia’yı tehdit eden karanlık güçlere karşı savaşırken bol bol tecrübe kazanacaklar.

Oyundaki PvP, düşmanların Ruh Kürelerini ele geçirerek HP ve MP kazanmak üzerine kurulu, ayrıca oyuncuların pek çok özel yeteneği kullanarak becerilerini sınamalarını sağlıyor. PvE ise oyuncunun tecrübesine göre ayarlanan zorluk derecelerine sahip dinamik zindanlarla öne çıkıyor. Forsaken World’de 6 ırk, 9 benzersiz sınıf, 10’dan fazla meslek var. Irklar arasında, her oyunda rastlanmayacak Vampirler ve Likanlar da var. Bu özelliklere ek olarak, Türk oyuncuların özel ilgi gösterdiği lonca sistemi ve “Loncaya Karşı Lonca” savaşlarına erişim sağlayan lonca üsleri Forsaken World denince akla gelenler.