Game Garaj İlk Showroom’unu Açtı Game Garaj İlk Showroom’unu Açtı
(Haber Bülteni) Türkiye oyun bilgisayarı pazarına hızlı bir giriş yapan Game Garaj, İstanbul Çamlıca’da açtığı Showroom’una tüm oyuncuları beklediğini duyurdu. Oyuncular, artık Game Garaj... Game Garaj İlk Showroom’unu Açtı

(Haber Bülteni)

Türkiye oyun bilgisayarı pazarına hızlı bir giriş yapan Game Garaj, İstanbul Çamlıca’da açtığı Showroom’una tüm oyuncuları beklediğini duyurdu. Oyuncular, artık Game Garaj oyuncu bilgisayarlarını Showroom’da deneyimleyebilecek.

Hızla büyüyen Türkiye oyun pazarında, çok kısa bir süre içerisinde büyük bir yol kateden marka, satışa başladığı Şubat 2020 tarihinden bu yana kendi markası altında notebook ve masaüstü bilgisayarların başarılı satışının dışında, Eylül-Kasım aylarında NVIDIA RTX 30 serisi ekran kartlarını global lansman tarihleri ile aynı anda satışa sunarak, RTX 30 serisi grafik kartlarında Türkiye’de  %45’lik bir pazar payı yakaladı. 

Game Garaj’ın Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Bora Aras “2020 yılında, Game Garaj markalı 10.000 adedin üzerinde ve diğer uluslararası markalar ile birlikte yaklaşık 20.000 adet masaüstü ve taşınabilir bilgisayarı tüketicilerle buluşturduk. Şirket ciromuz ise 120 milyon TL’yi geçti. Bu başarı tamamen bize güvenen oyuncuların ve onlar gibi oyuncu olan ekibimizin başarısıdır. Bizler işimizi severek yapıyoruz ve bundan sonra da oyuncuların keyifle oyun oynamaları için en iyi ürün ve hizmetleri, arttırarak sunmaya devam edeceğiz” dedi.

E-ticaret ile hayatı kolaylaştıran ve renk katan teknoloji ürünlerini tüketiciye uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen Game Garaj, showroomun tanıtım videosunu da duyurdu.

Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.