Gaming İstanbul Fuarında Vodafone FreeZone Standına Büyük İlgi Gaming İstanbul Fuarında Vodafone FreeZone Standına Büyük İlgi
Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone çatısı altında tutku alanı espor olan gençlere ulaşmaya devam ediyor. Gaming İstanbul Fuarında Vodafone FreeZone Standına Büyük İlgi

Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone çatısı altında tutku alanı espor olan gençlere ulaşmaya devam ediyor.

2 yıl önce Bahçeşehir SuperMassive takımı ile iş ortaklığına giden, geçen yıl ise League of Legends Şampiyonluk Ligi’ne isim sponsoru olan Vodafone, bu yıl ikinci kez katıldığı Gaming İstanbul’da genç oyunseverlere “Gamer Paketleri”nin yanı sıra yeni Zula ve mobil ödeme kampanyalarını tanıttı. 4 gün boyunca yaklaşık 35 bin kişinin ziyaret ettiği Vodafone FreeZone standında ünlü isimlerle söyleşi, canlı maç yayını ve hediye çekilişi gibi sürpriz etkinlikler düzenlendi.

Dünyada ve Türkiye’de espor pazarının hızla büyüdüğüne dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy şunları söyledi: “Espor ülkemizde yeni bir kavram gibi dursa da taraftarlık bilinci oluşmuş, takım ve marka bağlılığının çok güçlü olduğu bir alan. Vodafone FreeZone olarak, esporun en büyük destekçisi olmayı sürdürüyoruz. Espor ekosisteminin büyümesine destek olmak ve ülkemizde esporun gelişmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Yaptığımız işbirlikleriyle oyunculara fayda sağlayacak projelere imza atıyoruz. 2 yılda espor pazarına yaklaşık 12 milyon TL’lik yatırım yaptık. 2022 yılının sonuna kadar toplam yatırımımızın 30 milyon TL’ye ulaşmasını planlıyoruz.

Türkiye’de espor pazarının gelişimi açısından önemli bir etkinlik olan Gaming İstanbul fuarında bir kez daha genç oyunseverlerle bir araya geldik. Onlara oyun paketlerimizi ve yeni kampanyalarımızı tanıttık. Son derece olumlu geri bildirimler aldık. Vodafone FreeZone olarak, oyun pazarının gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.”

Ünlü simalar FreeZone’daydı

Vodafone FreeZone standı fuar boyunca sohbet, yarışma, çekiliş gibi renkli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Gözde “Miafitz” Demiral, FreeZone standında gençlerle bir araya gelerek hem oyun oynadı hem de sohbet etti. Anıl Can Başar’ın MC’lik ve moderatörlük yaptığı standda, ünlü oyun fenomeni Barış “KFCEATBOX” Can da 3 saat boyunca gençlere canlı yayın yaptı. Daha sonra da hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Bir diğer fenomen İslam “Rammus53” Ekşioğlu ise standda 2 saat yayın açtıktan sonra hayranlarıyla söyleşi yaptı. Fuar boyunca Vodafone FreeZone standında gençlere sürpriz hediyeler de sunuldu.

Gamer Paketleri

Vodafone FreeZone standında genç ziyaretçilere “Gamer Paketleri” ve yeni Zula kampanyası hakkında da bilgi verildi. Ayda 18 TL’ye tekrar eden ve haftada 10 TL’ye tekrar etmeyen paketler halinde sunulan “Gamer Paketleri” ile espor seven gençler, lig maçlarını ve oyun videolarını internetten yemeden izleyebilecekler. Ayrıca, Mart sonuna kadar sürecek yarışmaya katılarak, 3 Monster oyun bilgisayarından birini kazanma şansı elde edecekler.

Zula oyuncularına destek

“Gamer Paketi” sahipleri ayrıca, Zula oyuncularına da destek olabilecek. Haftalık “Gamer Paketi” alanlar Small kasa, aylık alanlar ise Large kasa kazanacak. Vodafone Yanımda uygulamasından alacakları kampanya kodunu Zula oyununda paraya çevirerek hediye kasa kazanma şansı yakalayacaklar. Buna göre, Small kasadan 500 ile 5.000 Zula Altın, Large kasadan 1.500 ile 25.000 Zula Altın arasında kazanma şansı elde edecekler.

Gaming İstanbul, Dört Gün Boyunca Oyun ve Dijital Eğlenceye Doyurdu!