Gaming İstanbul’a Ziyaretçi Akını! Gaming İstanbul’a Ziyaretçi Akını!
Gaming İstanbul, binlerce kişinin katılımıyla 4 gün sürecek maratonuna başladı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Gaming İstanbul’a Ziyaretçi Akını!

Gaming İstanbul, binlerce kişinin katılımıyla 4 gün sürecek maratonuna başladı.

Gaming İstanbul’un açılışı binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti. 2 Şubat’a kadar devam edecek fuarın ilk gününde oyun severler uzun kuyruklar oluşturdu.

Toplam 18 bin 470 metrekare alanda düzenlenen Gaming İstanbul’da ziyaretçiler oyun ve donanım firmalarının yeni ürünleriyle tanışmaya başladı. Fuar alanı içindeki alışveriş alanı, cosplay alanı, çocuk parkı ve serbest geliştirici alanlarında eğlenceli görüntüler kaydedildi.

Bu yılın yeniliklerinden ‘Mobil Oyun Alanı’ ve Mart ayında piyasaya çıkmadan önce ilk kez Gaming İstanbul’da tanıtılan Mount & Blade II Bannerlord, Mart ayında Türkçe olarak piyasayı çıkması planlanan Conan Exiles gibi oyunlar beğeni topladı. Çocukları oyun profesyonelleriyle tanıştıran fuarın ailelere özel olarak hazırlanan ‘çocuk oyun alanı’ da renkli anlara ev sahipliği yaptı.

Markalar ve firmalara 100 bin ziyaretçiye, 4.6 milyon takipçiye ve 23.9 milyon oyun severe erişme imkanı sunan fuarda ödüllü yarışmalar ve etkinlikler yoğun talep görüyor.

Çin’in Oyun Yayın Platformu Nimo TV İlk Kez Gaming İstanbul’da!